Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Puhas kättemaksAutor(id): Jens Lapidus
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
Tõlkija: Heidi Saar
ISBN: 9789985326367
Lehekülgi: 504
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 143x200 mm
Suurus: tavaformaadis pehmete kaantega
Sisu:
Jens Lapiduse debüütromaan „Kiire raha“ (e.k. 2010) on Rootsi 2000. aastate kõmulisemaid ja müüdumaid raamatuid, mille põhjal valmis ka samanimeline mängufilm. Triloogia teises osas on tegutsemas uued tegelased, kuid Stockholm on ikka sama ja ka allilma tipus on samad pealikud. Jugoslaavlaste grupeeringu juht Radovan valitseb endiselt. Ja nüüd on Stockholm ka mentide linn, päris mentide päris linn. Jens Lapidus kirjutab täpselt, detailirohkelt, hirmutavalt ja julmalt usutavalt. Halastamatu hooga kirjeldab Lapidus kurjategijate loogikat nii, nagu ei keegi teine enne teda. Tahaks ju, et kõik oleks must-valge, pahad heade vastu, aga selles romaanis ei ole asjad nii lihtsad. Lapidus on ameerika kirjaniku James Ellroy eeskujul loonud omaenese žanri, Stockholm Noir’i ning teeb Stockholmiga täna seda, mida Ellroy viiekümnendate Los Angelesiga romaanides „L.A. Confidential“ ja „The Big Nowhere“.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Puhas kättemaks, Jens Lapidus, Varrak 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
RaeAnne Thayne, Jõuluturg,
Ersen, 2024, hind: 20,00 eurot
Lorraine Brown, Viis päeva Firenzes,
Ersen, 2024, hind: 20,00 eurot
Sasha Summers, Kõige magusam,
Ersen, 2023, hind: 21,00 eurot
Emil Tode, Piiririik. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2009, hind: 15,00 eurot
RaeAnne Thayne, 15 suve hiljem,
Ersen, 2024, hind: 21,00 eurot
Susan Mallery, Veidi rase,
Ersen, 2022, hind: 20,00 eurot
Debbie Macomber, Tingimustega abielu. Esimene raamat,
Ersen, 2018, hind: 16,00 eurot
Virginia Ironside, Minu oivaline elu. Moodsa vanaema päevaraamat,
Kunst, 2008, hind: 11,00 eurot
Kate Bromley, Räägi minuga raamatute keeles,
Ersen, 2022, hind: 17,00 eurot
Jennifer Weiner, Voodis hea,
Ersen, 2017, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus all on 22541 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!