Teema: Kultuur
Pealkiri:
Oh aegu, oh kombeidAutor(id): Maaja Kallast
Kujundaja: Siim Saidla
Kirjastus: Fookus Meedia
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949477234
Lehekülgi: 160
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 112 × 155 mm
Suurus: taskuformaat, kõva köide
Sisu:
Mitme kombeõpiku autor ja etiketiõppejõud Maaja Kallast ei jäta kedagi ükskõikseks. Seda lihtsal põhjusel – ta julgeb olla aus ja oma arvamuse alati välja öelda või kirja panna. «Kui ma enam kirjutada ei saa, pole ka elul mingit mõtet,» nendib Maaja Kallast. Sestap ta kirjutabki. Lootes ühtlasi, et elu ja inimesed meie ümber sellest pisutki paremaks muutuvad.
Märksõnad:
kombed
käitumiskultuur
käitumisnormid
etikett
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Oh aegu, oh kombeid, Maaja Kallast, Fookus Meedia 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Hannes Palang, Kümme. Koos kogetud maastikud 1997-2007,
Argo, 2008, hind: 10,00 eurot
Rodney Bolt, Sellised nad on... hollandlased,
Egmont Estonia, 2004, hind: 2,00 eurot
Tartu Ülikool, eesti keele osakond; kokku seadnud Katrin Kern; harjutused koostanud Karin Kaljumägi, Katrin Kern, Kersti Lepajõe, Urve Pirso ja Maia Rõigas; toimetanud ja täiendanud Tiiu Erelt, Õigekirja ja vormiõpetuse harjutusi,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2011, hind: 8,00 eurot
Antiigileksikon I-II,
Valgus, 1983, hind: 5,00 eurot
Jaak Jõerüüt, Poliitiline avaldus. Arvamusi ja kommentaare 1996-2008,
Tuum, 2008, hind: 6,50 eurot
Eesti Rahvaluule Arhiiv, Eesti Keele Instituut; toimetaja Mare Kõiva, Mängult-päriselt. Tänapäeva folkloorist II,
Eesti Keele Instituut, 1996, hind: 1,50 eurot
Koostanud: Elias Lönnrot, Kalevala,
Eesti Raamat, 1985, hind: 12,90 eurot
Tiiu Erelt, Eesti ortograafia,
Eesti Keele Sihtasutus, 2016, hind: 8,00 eurot
Peatoimetaja Toomas Kiho, Akadeemia 2006/1,
SA Kultuurileht, 2006, hind: 2,00 eurot
Peatoimetaja Toomas Kiho, Akadeemia 2004/5,
Eesti Kirjanike Liit, 2004, hind: 1,60 eurot
Kultuur all on 4841 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!