Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Vargad seaduses. Vene supermaffiaAutor(id): Mark Galeotti
Kujundaja: Sirle Rebane
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiina Randus
ISBN: 9789949631438
Lehekülgi: 344
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 230x155
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
“Ja siis oli veel Volodja, hüüdnimega Tšainik (Teekann) – miks, ma ei saanudki teada, ehkki vanglates nimetatakse niimoodi mõnikord jõhkardeid. Sooniline, intensiivne ja sünge, ja ometi seletamatult habras ja ohtliku meelega, nii et üldiselt eelistan ma selliseid kohates teisele poole teed minna. Sõjas oli ta snaiper ning praktiliselt ainuke asi, mis suutis temast teha rõõmsa, avala ja lausa elava inimolendi, oli võimalus rääkida Dragunovi snaipripüssist ja oma oskustest.
Ma ei saanudki teada, mis Volodjast sai. /---/ Loodan senimaani, et satun ehk mõnikord, kõndides Moskva mafioosnikute lemmiksurnuaias, Volodja hauale.
Ma ei kahtlegi, et kivil on kujutatud vintpüssi.”
Mark Galeotti on silmapaistev ekspert Venemaa organiseeritud kuritegevuse alal ja üks esimesi lääne teadlasi, kes hakkas juhtima tähelepanu Vene organiseeritud kuritegevuse kasvule ja selle võimalikele tagajärgedele. “Vargad seaduses” on haarav uurimus tohutust kriminaalsest võrgustikust, mis sai alguse 18. sajandil, kasvas Gulagi sunnitöölaagrites, elas üle NSV Liidu tekke ja lagunemise ning on nüüd tugevam kui kunagi varem.
„Meie, itaallased, tapame su. Aga venelased on hullud – nemad tapavad kogu su perekonna.“
John Gotti, Gambino maffiaperekona pea
Originaali pealkiri The vory: Russia's super mafia. Eesti keeles
kuritegevus
organiseeritud kuritegevus
maffia
grupid
Venemaa
Sirle Rebane
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vargad seaduses. Vene supermaffia, Mark Galeotti, Ühinenud Ajakirjad 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Lembit Lauri, Kirjutamata memuaare V. Nikolai Kultase elujutustus,
Perioodika, 1991, hind: 5,00 eurot
Evald Tõnisson, Linnamäed ja maalinnad,
Eesti Raamat, 1966, hind: 4,00 eurot
Henning Witte, Uppunud tõde. Uued faktid ja teooriad reisilaeva Estonia huku kohta,
Tänapäev, 1999, hind: 10,00 eurot
Guido Ilves, Katastroofid, mis vapustasid maailma,
Maalehe Raamat, 1997, hind: 4,00 eurot
Guido Ilves, Katastroofid, mis vapustasid maailma,
Maalehe Raamat, 1998, hind: 10,00 eurot
Koostanud Eduard Leppik, Krimmi eestlastest,
2006, hind: 7,00 eurot
Martin S. Kull, Puhake, paremad pojad IV,
Eesti Ajalookirjastus, 2013, hind: 20,00 eurot
Martin S. Kull, Osula Ott ja tema «pillimehed»,
Eesti Ajalookirjastus, 2016, hind: 18,00 eurot
Martin S. Kull, Tartumaa Ilp ja tema «sulased»,
Eesti Ajalookirjastus, 2014, hind: 18,00 eurot
Martin S. Kull, Puhake, paremad pojad III,
Eesti Ajalookirjastus, 2013, hind: 18,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6104 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!