Suhtlemiskonflikti psühholoogia, Tõnu Lehtsaar, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Suhtlemiskonflikti psühholoogia, Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikooli Kirjastus 2015 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Materjale Ungari sündmustest""Ma kujutlen""Tants lahkunud isaga. Vaateid Eest..""Susani efekt""Soovituskirjad Kõigile, kes jää..""Kuidas liigitada delfiine?""Nii et suled lendavad. Kilde kirja..""Eesti naine. Eesti mees. Konflikti..""Hundipoiss Harri""Häbi südames""Lapse heaolu Eestis: Riskid ja val..""Lauluisa radadel 7. osa. Võru Kre..""Segased seigad""Valik kriitilisi töid""Inimese kapike""Ole mulle sõbraks""Läbi aegade inimeste südames. Do..""Kelle maja?""Ma langesin esimesel sõjasuvel. F..""Laiskade laste raamat""C. R. Jakobson ja tema ajastu""Estonian Literature""Jutustused I-II""Siilid udus. Okkaline vaim ja tema..""Oma talu""Merle Karusoo. Tunnistamisi. Mõtt..""Risti läbi Eestimaa [publitsistik..""Mõttekoguja""Becketite viimane vastupanu""Kurvad linnud""Valitud teosed. Tuli koduaknas""Öövöö. Déjà-vu 1985-2004""Surnud tulevad tagasi. Raamat Vork..""Argitraagikaid ja teisi artikleid...""Üle Väljamäe""Persona: Iseloom ja Saatus""Elu sool [artiklite kogumik]""Keelatud vili""Kuum suvi Setumaal""Nii ma arvasin [arvamuslood 1997-2..""Kongo tango""Naistest, lihtsalt. Lühijutte""Kirjad noortele""Laulud eestiaegsetele meestele""Eesti asi""Lauamäng Lepime kokku lapsega""Rõõmustada vanaema""CCCP ehk Suure Sigudiku Surm Rohel..""Õukondlased""Lendavad kiiged""Paljaks kooritud. Kikivarvul möö..""Kõik on hästi. Mõtted II""Nokturn järve ääres. Jutte ja l..""Kokaiin Balti jaama turult""Töö osa ahvi kujunemisel inimese..""Jutustused I""Päevaraamat""BolÅ¡evism Moosesest Leninini. Kah..""Kalad akvaariumis""Fr. R. Kreutzwaldi kirjavahetus (4..""Ebatavalised kohtumised. ReportaaÅ..""Seisata, aeg! Mälestuslikud essee..""Onanistid. Sada tundi kultuuriajak..""Detektiivi märkmed""Äratundmishirm""Hüvasti, relvad""Loobumisvõimalus""Kitsad väravad""Alfie""32. kooli saladus ehk Karajani mur..""Armastusromaan. Kelmilugu""Emad ja tütred. Ajakirja ''Eesti ..""Eklektika""Kadunud maailm [artiklid]""Toitluskriis? (kogumik)""Kangelasena sündinud""Jänkuvanaisa""Aeg trükis, eetris, ekraanil""Reet Tammiku""Kooliraha. Romaan novellides ja Ko..""Suurem Eesti. Valik presidendikõn..""Pasodoble""Sõud""Avalikud ja salajased märkmed""Õukondlik mäng""Sise ja väli. Päevapoliitilisi m..""Pekside raamat. Romaan""Sõna jõud. Teine raamat (kunstmu..""Lahekudemised. Olukirjeldused, por..""Võta päev sülle! [ajakirjas ''E..""''Vaikne okupatsioon''. Ameerika j.."
91 tk kogusumma: 647,01 EUR

Teema: Psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteadus
Pealkiri: Suhtlemiskonflikti psühholoogia
Autor(id): Tõnu Lehtsaar
Kujundaja: Kalle Paalits


Kirjastus: Tartu Ülikooli Kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949328383
Lehekülgi: 280

Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 240x160
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Hariv ja köitev raamat inimsuhete pingelise poole kohta. Konfliktid on paratamatud, kuid meie teha on see, kuidas me nendega toime tuleme. Konflikti on võimalik ennetada, seda on võimalik suunata konstruktiivse lahenduse poole. Kuid konflikt võib muutuda ka jõuks, mis laastab enesehinnangu ja pärsib inimsuhted. Käesolev raamat räägib sellest, mis konflikt on, kuidas see tekib ja areneb ning kuidas konflikti on võimalik lahendada. Raamat on kirjutatud veendumuses, et kui me mõistame iseennast ja toimuvat, siis on meil hõlpsam leida konkreetses olukorras sobivaim käitumisviis. Raamat sobib kõigile, keda huvitab suhtlemispsühholoogia.

Märksõnad:
Tartu Ülikooli Kirjastus
suhtlemispsühholoogia
inimsuhted
suhtlemine
konfliktid
isikutevahelised konfliktid
sotsiaalsed konfliktid
konfliktijuhtimine
õppematerjalid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Suhtlemiskonflikti psühholoogia, Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikooli Kirjastus 2015 | vanaraamat.ee
Suhtlemiskonflikti psühholoogia, Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikooli Kirjastus 2015 | vanaraamat.ee
Suhtlemiskonflikti psühholoogia, Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikooli Kirjastus 2015 | vanaraamat.ee
Suhtlemiskonflikti psühholoogia, Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikooli Kirjastus 2015 | vanaraamat.ee
Suhtlemiskonflikti psühholoogia, Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikooli Kirjastus 2015 | vanaraamat.ee
Suhtlemiskonflikti psühholoogia, Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikooli Kirjastus 2015 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud