Surm Tallinnas Kurioosseid lugusid Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Surm Tallinnas. Kurioosseid lugusid ühest vanast linnast, Werner Bergengruen, Hea Lugu 2021 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Krimmi kogumik III""Domina""Ühele nimetule kalmule""Kust saada keeleabi""Kümme aastat Eesti NSV Teaduste A..""Vaba Eesti 1960/5. Vabadusmeelsete..""Kogumistöö juhendaja eesti keele..""Vapside vandeselts: Kohtuliku juur..""Kuupiste""Mõrv roheluses. 20 kriminaallugu ..""Vabaduse tulek. Laulva revolutsioo..""Akadeemia 2019/12""Eesti keele sõnamuutmine""Estonian Literature""Gepard. Ajalooline romaan""Natural Cat Care""Hingemurdja. Psühhopõnevik""Sanatoorium""Uus maailmasõda""Harju rajoonis. Kodu-uurijate semi..""Aasia tsivilisatsioonid. India, Hi..""Surmafarm""Mõelda ja tegutseda uut moodi. M...""Vaikiv patsient""Ära palu armu""Карманный русско-н..""Tuulest viidud I-II""Eesti ülikooli algus (1. osa). Ta..""Välk südames""Advanced Smalltalk""Otepää Gümnaasium 110. Viie aas..""Valgete liblikate aeg""Võimu mäng""Tõotus. Viies raamat. Sari Harleq..""Willi Forst's Mazurka""Discovery of novel oxidative enzym..""Härrasmehe kirves""Vaba Eesti 1962/3. Vabadusmeelsete..""Tõrva Gümnaasium 90""Hommikueine Tiffany juures""Tõu küsimus. Eesti Mõttelugu nr..""Krokodill Gena ja teised muinasjut..""Armunarr""Hirmunud tütarlaps""Astu üks samm""Ka rikkad nutavad 5""Kolmekümnesed""Vaba Eesti 1959/4. Vabadusmeelsete..""Üks hetk!""Kapten Kass""Debby võrgutused""Miikael""Methis. Studia humaniora Estonica ..""Postieeskirjad. Kinnitatud NSV Lii..""Hercule Poirot' jõulud""Viiking. Põhjala sõdalase (mitte.."
56 tk kogusumma: 441,80 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Surm Tallinnas. Kurioosseid lugusid ühest vanast linnast
Autor(id): Werner Bergengruen
Kujundaja: Margit Randmäe


Kirjastus: Hea Lugu
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Rein Sepp, Mati Sirkel
ISBN: 9789916601952
Lehekülgi: 184

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 190x130
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Juba muistsest ajast on teada, et Toompea on vana Kalevi kalm, mille kandis kivihaaval kokku tema leinav naine Linda. Nii on haud Tallinna alguseks. Kuid Tallinn pole raskemeelne linn ja raskemeelsed pole ka Werner Bergengrueni jutud. Otse vastupidi ‒ igal surmal on oma naer, nagu autor ütleb.
Oma muhedal moel jutustab Bergengruen anekdootlikke lugusid 19. sajandi Tallinnast. Ta vaatleb linna läbi eriskummaliste surmaga seotud juhtumite: mumifitseerunud hertsog de Croy; maanteehulkur Jakubson, kes surnud vanaprouaga ühte voodisse satub; doktor Barg, kes loob varjupaiga elusalt maetutele jne.
Selles raamatus saavad kokku surma teema, värvikad tegelased ja must huumor.

Werner Bergengruen sündis 1892. aastal Riias. Ta oli viljakas saksa kirjamees, kirjutas ajaloolisi romaane, novelle, luulet, ning tõlkis Tolstoid ja Dostojevskit. Kristliku humanisti ja katoliiklasena sattus ta Hitleri-Saksamaal põlu alla ja arvati välja Riigikirjanduskojast.
Bergengrueni loomingu paremikku kuuluvad balti lood kogus „Surm Tallinnas“ (1939). Valimik neist juttudest ilmus 1966. aastal Loomingu Raamatukogus. Käesolevas väljaandes on kaheksa novelli, mida raamivad minajutustaja ees- ja lõppsõna.
Werner Bergengruen suri 1964. aastal Baden-Badenis Saksamaal.

Originaali pealkiri Der Tod von Reval : kuriose Geschichten aus einer alten Stadt. Eesti keeles

Märksõnad:
Hea Lugu
saksa
baltisaksa
ilukirjandus
jutud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Miina Hint, Kummitusemäng. Lühiromaan,
2009, hind: 4,00 eurot

Jane Austen, Mõistus ja tunded,
Eesti Raamat, 1996, hind: 14,00 eurot

Hector Malot, Perekonnata I,
Birgitta, 1995, hind: 6,00 eurot

Hector Malot, Perekonnata II,
Birgitta, 1995, hind: 6,00 eurot

E.W. Hornung, Amatöör-murdvaras,
Fantaasia, 2001, hind: 4,00 eurot

Iradž Pezeškzad, Minu onu Napoleon,
Hea Lugu, 2015, hind: 10,00 eurot

Eha Veem, Varemerohi. Leskede klubi,
Tänapäev, 2020, hind: 3,50 eurot

Ilja Ilf, Jevgeni Petrov, Kolumbus kinnitab otsad,
Tammerraamat, 2016, hind: 14,00 eurot

Ernst Peterson-Särgava, Jutustused,
Ilukirjandus ja Kunst, 1947, hind: 4,00 eurot

Herta Laipaik, Hauakaevaja lood,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,00 eurot



Ilukirjandus all on 23535 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Surm Tallinnas. Kurioosseid lugusid ühest vanast linnast, Werner Bergengruen, Hea Lugu 2021 | vanaraamat.ee
Surm Tallinnas. Kurioosseid lugusid ühest vanast linnast, Werner Bergengruen, Hea Lugu 2021 | vanaraamat.ee
Surm Tallinnas. Kurioosseid lugusid ühest vanast linnast, Werner Bergengruen, Hea Lugu 2021 | vanaraamat.ee
Surm Tallinnas. Kurioosseid lugusid ühest vanast linnast, Werner Bergengruen, Hea Lugu 2021 | vanaraamat.ee
Surm Tallinnas. Kurioosseid lugusid ühest vanast linnast, Werner Bergengruen, Hea Lugu 2021 | vanaraamat.ee
Surm Tallinnas. Kurioosseid lugusid ühest vanast linnast, Werner Bergengruen, Hea Lugu 2021 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud