Teema: Kultuur
Pealkiri:
Kultuuride dialoog. Dialogue of cultures. Диалог культурAutor(id): toimetanud ja eessõna: Aili Aarelaid
Kujundaja: Ludmilla Krusta
Kirjastus: TPÜ kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel:
ISBN: 9985581849
Lehekülgi: 180
Sari: ACTA. TPÜ toimetised 20
Seisukord:
Mõõdud: 185 × 260 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Keskpunkti asetub eesti kultuur, mis oma lühikese enesestteadlikkuse perioodil (XIX-XX saj) on hoolsalt vahetanud dialoogipartnereid ja vestlusteemasid. Kogumik püüab kajastada eesti kultuuri dialoogi eri aspekte ja esitab lõpetuseks mureliku küsimuse: kas eestlaste kui väikekultuuri kandjate dialoogisuutlikkus on vastavuses tänapäeva globaalkultuuri haardeulatusega. Alapealkirjade «Kultuuride dialoog kui eristumine», ««Oma» ja «võõra» dialoogide konstrueerimine» ja «Dialoog dünaamiliste kultuuripiiride korrastajana» all võtavad sõna Ea Jansen, Klara Hallik, Malle Järve, Irina Belobrovtseva, Aurika Meimre, Triin Vihalemm, Airi Aarelaid, Indrek Tart, Anu Kannike, Margo Kikas ja Tuuli Toomere.
Resümeed inglise ja vene keeles.
Märksõnad
kultuuridevaheline kommunikatsioon
multikultuursus
kultuuriprotsessid
kultuurierinevused
artiklikogumikud
ACTA. TPÜ toimetised
Acta Universitatis Scientiarum Socialium et Artis Educandi Tallinnensis. A, Humaniora = Tallinna Pedagoogikaülikooli toimetised. A, Humaniora = Proceedings of the Tallinn University of Social and Educational Sciences. A, Humaniora, 1023-1064 ; 20
Tallinna Pedagoogikaülikooli toimetised. A, Humaniora ; 20
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kultuuride dialoog. Dialogue of cultures. Диалог культур, toimetanud ja eessõna: Aili Aarelaid, TPÜ kirjastus 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Fredrik Colting , Carl-Johan Gadd, Moodsate asjade ajalugu. Interneti ja pitsa, monopoli ja porno, vahukommide, rula ja muude vingete asjade ajalugu meie planeedil,
Kunst, 2010, hind: 8,00 eurot
Enda Naaber Nipsust, Joonistades inimesi. Publitsistika,
Enda Naaber Nipsust, 2018, hind: 8,00 eurot
Linnutiivul II. Jõgeva Ühisgümnaasium 25 (koolialmanahh),
Jõgeva Ühisgümnaasium, 2009, hind: 6,00 eurot
Linnutiivul. Jõgeva Ühisgümnaasium 20 (koolialmanahh),
Jõgeva Ühisgümnaasium, 2004, hind: 6,00 eurot
Marju Kõivupuu; toimetaja Eha Kõrge, Meie pühad ja tähtpäevad,
Varrak, 2018, hind: 21,00 eurot
Leszek Kolakowski, Naeruvääristatud Jeesus. Kaksteist esseed. Edmund Burkei Seltsi raamat,
Hendrik Lindepuu, 2017, hind: 8,00 eurot
Jüri Kolk, Argitraagikaid ja teisi artikleid. Artikleid aastatest 2010-2020,
EKSA, 2021, hind: 14,00 eurot
Hando Runnel, Ei hõbedat, kulda,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot
Joanna Nylund, SISU. Soome südikuse Kunst,
Paljasjalg, 2018, hind: 8,00 eurot
Yuval Noah Harari, 21 õppetundi 21. sajandiks,
Postimees Kirjastus, 2019, hind: 11,00 eurot
Kultuur all on 4933 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!