Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Kaks kajakatAutor(id): Jelena Tšepilka
Kirjastus: Pauluse Raamatupood
Linn: Tartu
Aasta: 2010
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Aime Järv
ISBN: 9789949213641
Lehekülgi: 153
Seisukord: normaalses korras raamat, pühendus sees
Mõõdud: 150 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T245# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 186
«Ema, mis siis, kui vanaema sureb ja läheb ilma Kristuseta igavikku? Ma pean sõitma, pean!» Tüdruk kohendas heledaid pikki juukseid, hammustas pehmet alahuult ja ootas.
See on lõiguke Jelena Tšepilka raamatust «Kaks kajakat». Raamatus on 8 kaasahaaravat jutustust. Autor ise kirjutab, et see raamat on teismelistele. Pärineme autoriga samast poliitilisest süsteemist. Probleemidki on sarnased: narkomaania, alkoholism ja purunenud inimsuhted. Ometi pole tegu raamatuga lootusetusest. See näitab hoopis ainukest teed probleemide lahendamiseks – usu kaudu Jeesusesse Kristusesse. «Ärge arvake, et see lugu on väljamõeldis! Selles on muudetud ainult nimed,» kirjutab autor. Usun, et seda raamatut loevad põnevusega ka vanaemad ja vanaisad ning kingivad edasi lastelastele. Kui see raamat juhatab mõnegi probleemides vaevleva noore inimese Kristuse juurde, siis on see oma ülesande täitnud.
Raamat on välja antud misjoniorganisatsiooni «Valgus Idas» poolt. Raamatu tõlkimine ja väljaandmine on olnud meeskonnatöö. Tänan südamest Linda Potolovskajat, Aino Lillemetsa ja Ragne Keplerit. Õnnistatud lugemist!
Originaali pealkiri Две чайки. Eesti keeles
Märksõnad
vene
noorsookirjandus
vaimulik ilukirjandus
jutustused
Hind:
4,00 EURTeema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Ruth Brown, Liisu. Tuletornikass,
Tammerraamat, 2010, hind: 10,00 eurot
Charles P. Mountford, Unenägude aegadest. Austraalia põlisasukate müüte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1990, hind: 4,00 eurot
Vassili Belov, Katja vihmasabin,
Eesti Raamat, 1980, hind: 2,50 eurot
Konstantin Stanjukovitš, Maksimka,
Eesti Raamat, 1982, hind: 1,50 eurot
Christian Bieniek, Ülemnuuskur Osvald ja kilekotijõuk,
Koolibri, 2007, hind: 7,00 eurot
Jens Sigsgaard, Palle üksi maailmas,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2008, hind: 7,00 eurot
Rikas ja vaene hiir,
Sinisukk, 2000, hind: 3,50 eurot
Antje von Stemm, Sünges ööpimeduses. Ruumiline raamat,
Koolibri, 2008, hind: 12,00 eurot
Bob Hartman, Unejutud. Maailma rahvaste jutte ettelugemiseks,
Prisma Print, 1999, hind: 9,00 eurot
Carolyn Keene, Nancy Drew: Rubiinpunase gaselli mõistatus,
Ersen, 2001, hind: 6,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5524 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!