Lepime kokku, sest armastus Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Lepime kokku, sest armastus on tegudes. Mäng paaridele, | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Plastmasskonstruktsioonid""Mõtteline Eesti (ajaloonägemus)""Tiigri talvevembud""Varjud peeglis""Deverbaalne nominaaltuletus Eesti ..""Tsensor Eesti raamatukogus. Uurimu..""Antud ja võetud. Luuletusi 1977-1..""Tuleviku lätetel. Arvutid ja side""Punase tänava lugu. Näidend nelj..""Puidurikked. Õppevahend""Kolmandad mäed. Novell""Muti metroo (värvimisraamat)""Vabamüürlus. Sümbolid, saladuse..""Maailmad. Kosmiliste nägemuste sa..""Webster's Dictionary""Die Glocken von Kambja""Sotsialistlik Põllumajandus 1962/..""Rosemary laps""Золушка вяжет №8, 20..""Esimene tsivilisatsioon. Maailm po..""Uued sillad. Isamaaluulet 1943-194..""Eesti rahva ajaraamat""Meri põlõm'te paljas vesi. Kihnu..""Laste tundeelu kujundamine perekon..""Huumori kool""Terve selg ja terve kael""Muusikaõpik IX klassile""Eesti ehitusmälestised. Aastaraam..""Konjunktuur 1939 nr. 57/58 (8/9). ..""Sinasõprus tammega. Pilte ja tead..""Dynamics of phytomass production a..""Anna hingele pidet II. Jõu ammuta..""Yoga""Südamed. Novellid""Ballett sajandivanuses ''Estonias'..""Juuli 1941""Arheoloogia""Michelangelo. Ein Schauspiel""Ookean meie vahel""Proosa""Vampiiride tants. Esseed ja ütlem..""Sotsialistlik Põllumajandus 1962/..""Asynchronous Transfer Mode: Soluti..""XY raamat poistele. Teekond poisis..""Synthesis of adenosine-peptide con..""Kolmekümne kahe silmaga ja prilli..""Safari-semud""Kuninganna Margot II""14 Lezioni di Filosofia Yoga""Ära muretse, teeni raha! Vaimsed ..""Rasedusaegne võimlemine ja loomul..""Novelle""Bedtime Bible Story Book""Surilina""Vene-eesti õppesõnastik""Hiiu luule raamat""Endla teatri biograafiline leksiko..""Model-based assessment to improve ..""Teatriartikleid ...kas see on eil..""Kurjasadu""Ergeles - Latvijas Vesturiskas Erg..""Maitseleksikon. Vali toidu kõrval..""Tippsport ja dopingukindralid. Tee.."
63 tk kogusumma: 637,30 EUR

Teema: Mängud
Pealkiri: Lepime kokku, sest armastus on tegudes. Mäng paaridele
Autor(id):

Kirjastus:
Linn:
Aasta:
Originaalkeel:
ISBN: 4748001006688
Lehekülgi: 0

Seisukord: normaalses korras kahest raamatust koosnev komplekt

Mõõdud: 200x150
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
#T244# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 229

Kas soovid, et sinu suhe säriseks kirest ning tooks sulle ja su partnerile iga päev armastust ja rõõmu? „Lepime kokku” on lõbus ja arendav suhtemäng. Mängu käigus õpid paremini tundma iseennast, hakkad oma kallimale rohkem rõõmu valmistama ning viid oma suhte täiesti uutesse kõrgustesse. Mängu eesmärk on teha tegusid, mis su partnerit rõõmustavad, koguda sellega endale punkte ning saada punktide eest partnerilt mõnusaid preemiad.
„Meeldiv on, et mängu loojad lähtuvad põhimõttest, et saame ennast muuta, mitte teist. Mäng baseerub õppimispsühholoogial ja selle loogika on paigas. Mäng on hariv ja kasulik eriti noortele, kes alles suhtekogemust on omandamas, aga ka neile, kes pole kaua aega oma suhtega tegelenud, vaid on lasknud asjadel minna oma tuttavat ja harjumuspärast rada. Kui on siiski soov, et suhe muutuks, võib mäng olla sobivaks esimeseks sammuks. Mis edasi saab kui mäng lõpeb? Loodetavasti olete teadlikumad sellest, mis teie partnerile teie tegudest meeldivad ja millised mitte. Eeldatavasti olete mängu abil suurendanud positiivsete tegude arvu ja nautinud mitmeid preemiaid. Vajadusel võite mängu taas mängida.”
Kärt Kase, pereterapeut, raamatute „Suhteaudit: käsiraamat paaridele” ja „Kuidas hoida armastust?” autor

„See vahva mäng aitab enda ja oma partneri vajadusi paremini tundma õppida ja nendega arvestada. Kui hoolite oma suhtest, võtke aega ja mängige koos seda mängu!”
Eesti Pereteraapia Koolituskeskus

Hind: 14,00 EUR
Lepime kokku, sest armastus on tegudes. Mäng paaridele, | vanaraamat.ee
Lepime kokku, sest armastus on tegudes. Mäng paaridele, | vanaraamat.ee
Lepime kokku, sest armastus on tegudes. Mäng paaridele, | vanaraamat.ee
Lepime kokku, sest armastus on tegudes. Mäng paaridele, | vanaraamat.ee
Lepime kokku, sest armastus on tegudes. Mäng paaridele, | vanaraamat.ee
Lepime kokku, sest armastus on tegudes. Mäng paaridele, | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud