Peggy Sue ja vaimud Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Peggy Sue ja vaimud 1. Sinise koera päev, Serge Brussolo, Olion 2002 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Noorusmaa""Jani seiklused Varjudemaal""Valguse teed minna""Saksa keele õpik algajaile""Roots of War""Charlotte'i tänav""Perekondlik asi""Punaoja poisid (noorsooraamat)""Rigas Doma Lielas Ergeles - Бол..""Colorestica""Tales of Mystery and Imagination""Eesti-inglise koolisõnaraamat""Sokulaul""Arvude sümboolika nullist miljoni..""Eesti""Võrgutatud vastane""''Mereviisor'' läheb retkele ehk ..""Isand Tuutu ettevõtmised""Eimiski""Saasteainete atmosfäärilevi mõn..""Rahvas ja partei on ühtsed. Valit..""Longman Active Study Dictionary of..""Paeltikandi piibel""Lapsekeskne kasvatus""Esimesed sõnad. Armsad loomad""Analüütiline geomeetria ja diffe..""Mis teha, Ann?""Raha""Peotäis põrmu""Alguses oli Juhan. Meenutuslood õ..""Saiad, pirukad, koogid""На солнечных полян..""Mardikapoiss""Ma langesin esimesel sõjasuvel. F..""Niguliste I""Partsi Peetri pajatusi. Vesteid ja..""Kehakultuur. 1985/15 august""Kogemata missiks""Kes/mis novembrikuus on sündinud""Mina oskan paremini (jutustused)""Kullaketrajad""Vaimude jaam""Eesti Naine 1947/8. EK(b)P KK ajak..""Aususe võlu (romaan)""OIE A-nimekirja haigused""Päike""Jõulud""Valgust täis maja. Artikleid eest..""Kes kus elab""Öömees. Kes minevikku ei mäleta..""Eesti. Õpperaamat keskkoolidele. ..""Vares, vaga linnuke. Valik huumori..""Keeleõppe kunst ja teadus""Timmu ämber. Tehti vigu""München""Üldmenetlus tsiviilasjus Eestimaa..""Ettevaatust, nõid! [neli naljakat..""Imepuu""Sinu Hiina horoskoop aastaks 2010...""Punaoja poisid""Nõukogude Naine 1976/5. EKP Keskk..""''Vanemuise'' radadelt. Mälestusi..""Richard ja raamatud [lugemisvihik ..""Pitsilised koekirjad""Üliõpilastööde koostamise meto..""Eluteeristil 1973-1974""Kangelaspioneeridest""Surnumatja tütar""Estland - en studie i imperialism""Vanglapäevik. Kirjad""Jutustusi. Proosaluulet""Kangelasliku võitluse lehekülgi""Igal hetkel on uued värvid""Miks nad ei kutsunud Evansit?""Sampo seiklused ürgmeredes""Operatsioon Hokki. Kaugluureretk, ..""Ikkagi inimene. Vigala Sassi elu j..""Kampeseur""Jänkujenka""Volbriöö. Fantastiline romaan""Fantaasiad""Kirsi otsib meest""Märgitud""Napoleonimäng""Vietnam-transiit. Viis teeotsa Jaa..""Peaminister""Mister Navalnõi""Monelle'i raamat (jutustused)""Pankrotiseadus""NSV Liidu füüsiline geograafia. ..""Kuuskümmend küünalt""Sinine villa""Hr. Kenonen. Tema elu ja arvamused""Südi sõsar (muinasjutt)""Michelsoni immatrikuleerimine""Rikas maak""Revolutsiooni sõdur August Kork""1001 lahingut, mis muutsid ajalugu""Ellujäänud mehe laulud""Katkenud lapsepõlv""Lea. Kihnu Jõnn ehk Metskapten""Eesti keele õpik. XI klassile""Berlitz. Saksa keele grammatika""Kollektsionäär"
104 tk kogusumma: 929,64 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: Peggy Sue ja vaimud 1. Sinise koera päev
Autor(id): Serge Brussolo
Kujundaja: Tiina Sildre


Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel: prantsuse keel
Tõlkija: Kaja Riesen
ISBN: 9985662946
Lehekülgi: 215

Seisukord: kohati kulunud ja murdumisjälgedega kaaned, sisu normaalses korras

Mõõdud: 141 × 211 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
#T182# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL

Peggy Sue on neljateistkümne-aastane tüdruk, keda koolis alati veidrikuks on peetud. Tal ei ole sõpru, aga tal on eriline võime näha halbu vaime, kes piimjate ja läbipaistvatena ringi hõljuvad ning kurja sepitsevad. Peggy Sue'le on haldjas Azéna andnud võlu-kaitsejõu. Kurjad vaimud teavad, et keegi peale Peggy Sue neid ei näe ja tahaksid meelsasti tüdrukust lahti saada. Kuid tüdruk on julge ja nutikas.
Peadpööritavad sündmused lähevad lahti siis, kui Peggy Sue koos ema ja õega Point Bluffi nimelisse väikelinna kolib. Siinsed elanikud kaeblevad, et nende linn on nii unine ja siin ei juhtu kunagi midagi... Varsti on sündmuste keeris haaranud kõik elanikud ja Peggy Sue'l tuleb üles näidata suurt julgust, kannatlikkust ja tarkust, et päästa linn ja selle elanikud hukust. Kõik algab taevasse ilmunud veidrast sinakast valguskerast ja põletavast kuumusest. Ilmneb, et sinaka valguse käes hakkavad inimestega toimuma esmapilgul naljakad muutused: rumalad õpilased muutuvad õpetajast targemaks, harimatud linnaelanikud aga hakkavad innukalt raamatukogu külastama, mõned veedavad päevi enneolematuid asju leiutades. Aga see pole veel kõik...

Serge Brussolo on loonud haarava fantaasiamaailma. Raamatu sündmustik on huvitav, kohati naljakas ja ootamatu. Ei puudu ka õudus. Arvustuste järgi nimetavad prantsuse kriitikud peategelast Harry Potteri õeks, kuid tegelikult kirjutas autor oma Peggy Sue loo enne Harry Potteri fenomeni ilmumist.


Originaali pealkiri Peggy Sue et les fantômes. Tome 1, Le jour du chien bleu. Eesti keeles

Märksõnad:
prantsuse lastekirjandus
jutustused

Hind: 5,00 EUR
Teema Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:

Sardiinia muinasjutte. Saja rahva lood,
Tiritamm, 2006, hind: 18,00 eurot

Flaami muinasjutte. Saja rahva lood,
Tiritamm, 2006, hind: 18,00 eurot

Markus Saksatamm, Ruubert, lohe ja laevapoisid,
Tänapäev, 2010, hind: 15,00 eurot

Roald Dahl, Suur sõbralik hiiglane,
Eesti Raamat, 2001, hind: 17,00 eurot

Franklini sünnipäevapidu,
Egmont Estonia, 2003, hind: 5,00 eurot

Annie M. G. Schmidt, Viplala lood I-II,
Eesti Raamat, 1983, hind: 8,00 eurot

Linnahiir ja külahiir,
Kirilille Kirjastus, 1997, hind: 4,00 eurot

Gianni Rodari, Cipollino seiklused,
Eesti Raamat, 1975, hind: 5,50 eurot

Éva Janikovszky, Kui ma oleksin suur,
Eesti Raamat, 1980, hind: 8,00 eurot

Éva Janikovszky, Usu või ära usu,
Eesti Raamat, 1980, hind: 7,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5812 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Peggy Sue ja vaimud 1. Sinise koera päev, Serge Brussolo, Olion 2002 | vanaraamat.ee
Peggy Sue ja vaimud 1. Sinise koera päev, Serge Brussolo, Olion 2002 | vanaraamat.ee
Peggy Sue ja vaimud 1. Sinise koera päev, Serge Brussolo, Olion 2002 | vanaraamat.ee
Peggy Sue ja vaimud 1. Sinise koera päev, Serge Brussolo, Olion 2002 | vanaraamat.ee
Peggy Sue ja vaimud 1. Sinise koera päev, Serge Brussolo, Olion 2002 | vanaraamat.ee
Peggy Sue ja vaimud 1. Sinise koera päev, Serge Brussolo, Olion 2002 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud