Toitumine: müüdid ja tegelikkus, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Toitumine: müüdid ja tegelikkus, Tiiu Liebert, Adelante Koolitus 2008 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Feng Shui elemendid""Mäleta mind sellisena""Mowgli""Võitlused ja võidud""Oota mind ombupuu all. Eepiline ro..""Eestile tegus president!""Tee teadmatusse""Inimlik komöödia. Stseenid provi..""Maag""Kunst 1961/4. Kujutava ja tarbekun..""Rembrandt""Toomas Nipernaadi""H&T for Business People. Handbook ..""Avali väraval""Rasked kõnelused. Kuidas ebamugav..""Veinid""Troonide mäng II osa. Jää ja tu..""Tööõpetus VII-VIII klassile. Pu..""Ma meeldin endale. Avasta oma ilu""Järv silmapiiril""Sharpe'i kuld. Richard Sharpe ja A..""Küsimusi ja ülesandeid füüsika..""Matemaatika valikülesannete kogu ..""TEA taskusõnastik. Inglise-eesti/..""Leiutise saatus""Telg""Aafrika ja Lähis-Ida riikide etik..""Mis oli, see oli""Praost Glücki kasutütar""Puhkus""Kasukaga madonna""Täidetud pasta""Vigur kellassepp""Elamine rõõmus""Kaks linna""Burda moden. Mода для все..""Naeru õpilane""Aladdin""Moirad ja fuuriad""Little Women""500 eelrooga. Ainus suupisteretsep..""Kreeka mütoloogia. Jumalad ja ini..""Maybelline'i lugu ja kulissidetagu..""Artur Magnussoni suur sõjasuvi""Seitsmenda päeva saar""Close Personal Friend""Põrgukoerad""Naistelehe nipiraamat 2010/23""Kui Kungla rahvas... II (seltskonn..""Laste jõulu-album. Jõulu-jutud, ..""Järgmised sada aastat. Prognoos 2..""Refining the methodology for inves..""False Memory""Akadeemia 2008/12""Meelepetted I-III. Või... on see ..""Vikont de Bragelonne ehk Kümme aa..""Ökoloogialeksikon. Loodusteadusli..""Meie linnud""Elamine valguses. Isikliku ja plan..""Saksa sigakoer""Inimese topoanatoomia (õppevahend..""Craftworks of China""Inglise keele grammatika keskkooli..""Eesti entsüklopeedia II. CHAMFORT..""Kunstiteadus ja kunstikultuur. Art..""Akadeemia 1995/8""Saatan Gorais. Patukahetseja""Romaanid. 20. sajand. Sajandi suur..""Suur lauamängude raamat nuputajat..""Euroopa kohtu lahendid II. Tähtsa..""Pimedus""Studio sex""Vassili Stalin- kas türanni vesiv..""Lühiajalugu vähenõudlikele""Miracle Cure""Vana postkaart nr. 3""Hirvekütt ehk Esimene sõjarada""Maailma parim dingo""Politics""Heitlus Heavenis""Lõuna kuninganna""Lihtne köögikunst""Akadeemia 1992/11""Haapsalu Rahvavabariik (teejuht po..""Liigu, mängi, arvuta""Mälupildid""Bizarre""Teoreetiline mehaanika""Coffin ja äraneetud maja""Veeloomad. Pusleraamat""Pärast meid tulgu või veeuputus...""Metsamajanduslike tööde mehhanis..""Noorusmaa""Naised Eesti Vabadussõjas aastail..""Mehaaniku käsiraamat""Dovlatov ja tema ümbrus. Filoloog..""Tehnika ja Tootmine 1960/2""Structural performance as a succes..""Tagasitulek. Raske on olla jumal (..""Looming 2000/12. Eesti Kirjanike L..""Ladina köök. Kuningakübar. Mäl..""Laulge kaasa! 11""Kiire ja aeglane mõtlemine""Inglise-eesti-inglise seletav arvu..""Posse Kõvamees ja tema päris kaa..""Meie repertuaar 1968/12""Ópera Alemana""Kinoprojektsiooniseadmed""Elukaaslane""Läbi igatsuste valu. Lembelugu la..""Saaremaa""Õnnelikest ja õnnetuist aegadest..""Surmamõistetud suguvõsa"
113 tk kogusumma: 1133,80 EUR

Teema: Toitumine
Pealkiri: Toitumine: müüdid ja tegelikkus
Autor(id): Tiiu Liebert

Kirjastus: Adelante Koolitus
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel:
ISBN: 9789985959367
Lehekülgi: 150

Seisukord: heas seisukorras raamat

Mõõdud: 145 × 209 mm
Suurus: tavaformaat, pehme köide

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 162

Inimene ja auto on teatud määral sarnased – mõlemad vajavad oma toimimiseks kütust ja hapnikku. Siin ka sarnasus lõpeb. Kaasaegsed autod vajavad kindlat kütust ja nende tankimise määrab kütusepaagi suurus. Ükski auto ei sõida tühja paagiga.
Inimese organism on aga tema valdajale omapäraste harjumuste ja tõekspidamiste meelevallas. Ta võib süüa, kui paak on täis ja olla pikka aega söömata. Kohe ei juhtu midagi katastroofilist. Aga aastate pärast hakkavad ilmnema väärtoitumisest tingitud tervisekahjustused.
Kas liigne kehakaal teeb sind murelikuks? Vahest aitaksid madala glükeemilise indeksiga ja light toiduained isu kontrolli all hoida ja kaalu vähendada? Või hoopis hakkaks kasutama lahjumisvahendeid?
Kas elutempo on nii kiire, et tunned end tihti liiga väsinuna? Äkki on abi energiajookidest? Kas liigne energiajookide tarbimine võib tappa? Mis oht on energiajooke sisaldavatel kokteilidel?
Mis on rämpstoit ja trans-rasvhapped? Kuidas mõjutavad need sinu tervist? Kas toidulisanditest on kasu? Mis on mõõdukas alkoholi joomine? Kuidas suhtuda suhkrusse ja kunstlikesse magusainetesse?
Käesolev raamat püüab anda vastust nendele küsimustele ja kummutab nii mõnegi toitu ja toitumist puudutava müüdi. Raamat peaks huvi pakkuma nii meestele kui ka naistele, nii noortele kui ka pisut vanematele.

toitumine, rasvumine, tervislik toitumine, toidud, toidulisaained, toitained, nõuanded

Hind: 11,00 EUR
Otsing autori järgi:

Tiiu Liebert, Süües saledaks,
Adelante Koolitus, 2000, hind: 7,00 eurot

Koostanud Tiiu Liebert, Mai Maser, Kaie Pappel, Tagli Pitsi, Merileid Saava, Eve Sooba, Sirje Vaask, Tiiu Vihalemm ja Inga Villa, Eesti toitumis- ja toidusoovitused,
Tervise Arengu Instituut, 2006, hind: 10,00 eurot

Tiiu Liebert, Teadmatusest rasvumiseni,
Adelante Koolitus, 2014, hind: 3,50 eurot

Toitumine: müüdid ja tegelikkus, Tiiu Liebert, Adelante Koolitus 2008 | vanaraamat.ee
Toitumine: müüdid ja tegelikkus, Tiiu Liebert, Adelante Koolitus 2008 | vanaraamat.ee
Toitumine: müüdid ja tegelikkus, Tiiu Liebert, Adelante Koolitus 2008 | vanaraamat.ee
Toitumine: müüdid ja tegelikkus, Tiiu Liebert, Adelante Koolitus 2008 | vanaraamat.ee
Toitumine: müüdid ja tegelikkus, Tiiu Liebert, Adelante Koolitus 2008 | vanaraamat.ee
Toitumine: müüdid ja tegelikkus, Tiiu Liebert, Adelante Koolitus 2008 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud