Õnne asupaik, Ülo Alo Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Õnne asupaik, Ülo Alo Võsar, 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Rinnalastest riigitarkuseni""Ma pole hull, ma lihtsalt pole sin..""Aiapidu lampioonidega. Väikseid a..""Mäel, mis mureneb""TEA taskusõnastik. Portugali-eest..""Kalender 2012""Minu seiklusjutud""Pildiraamat lemmikloomadest""Luiskaja muinasjutt 1""Leinamas""Peeter Paan punases""Rahutu""Riska, Dajaki tüdruku mälestused""Minu esimene Grühvel. Numbrid""Vanakreeka muistendid ja pärimuse..""Tähekandja""Luulekool I. Apoloogia""Ervin Pihu 800 vesisevõitu lugu""Kulgemine. Optimaalse kogemuse psÃ..""Kus sa oled?""Valitud teosed II""Eduard Tubin. 3. osa. Bibliograafi..""1888. aasta kuulutus""Hiirejutud. +Värvi ise""A & O taskuteatmik. Teadus ja tehn..""Põgenemine. I osa""Kuumahoogude klubi pühad""Parlamendi parem käsi. Arhiivinop..""Mtsenski maakonna leedi Macbeth. O..""Muinasjutud ja muud jutud 2. osa""Armunud jumalad. Kreeka mütoloogi..""Kui olen lahkunud""101 olulist asja, mida sa juba tea..""Eesti Evangeelne Luterlik Kirik tÃ..""Maleõpik""Quo vadis?""Motivatsiooni allikas. 648 innusta..""Hetki minevikust""Indigo""Eduard ja Pihla hakkavad töövarj..""Hulljulge reis""Ajapildi sees. Lapsepõlv Juhaniga""Gösta Berlingi saaga""Proua boss. Teine osa""Kolm suurt õnne""Maalehe viinamarjaraamat""Inimese meetod""Vaimu valgusel""Lipamäe""Luulekool II. Meistriklass""Õhk aitab automatiseerida (pneumo..""Repertuaari valimik. Lisa brošüÃ..""Feng shui. Kuidas kujundada energe..""Kalender 1999""Ma reisin üksinda""Matemaatika õpik 7. klassile""Taevalaeka saladused""Meisterda tuppa ja õue. 43 head i..""Eestis kasvavad pajud""Kui võtad koera. Algaja koeraoman..""Põhjamaine kasvuhoone""Meie rahvaparlament. Käsiraamat""Almanahh""Pinocchio ehk Puunuku seiklused""MS Excel raamatupidaja ja finantsj..""Tugevusõpetus. Ülesannete kogu t..""Majandusalased mõisted. Illusioon..""Demokraatia tulevik""Tee, mida tahad. Väike raamat suu..""Tähtede tähendust tunda""Word 2000""Kirjanduskultuur""Ahjud, pliidid, kaminad""Inimene, sõiduk, tee""Kevade""Eesti Rahva Muuseumi aastaraamat (..""Igavene tuli"
77 tk kogusumma: 674,00 EUR

Teema: Eesti luule
Pealkiri: Õnne asupaik
Autor(id): Ülo Alo Võsar

Kirjastus:
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949819522
Lehekülgi: 32

Seisukord: heas korras raamat, sees autori autogramm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.172

Ülo Alo ja Monika Järvekülje värsi- ja šaržiraamat «Õnne asupaik» kujutab endast järge samade autorite samalaadsele kogumikule «Kus külas kõndis Koidula». Esimesele oli pealkiri ja juhtmotiiv leitud Lydia Koidulalt, teisele Olga Bergholzilt.

Ülo Alol on see 17. raamat. Kõik need on luuletuskogud, vaid neli neist – «Viiulivaikus», «Hüpassaare hüüe», «Kingitakse kristalli» ja «Näost näkku Eiaga» – sisaldavad mälestusi (John Porist, Mart Saares, Ella Kallasest ja Evald Reierist). Ülo Alo on saanud Minni Nurme ja Salme Ekbaumi koduluulepreemia. Ta on toimetanud nii kirjanduslikult, keeleliselt kui tehniliselt sadakond raamatut (luulekogud, lasteraamatud, õpikud, memuaarid jne).

Monika Järvekülg on illustreerinud suure hulga värsikogusid ja lasteraamatuid. Ta on tuntud kui teravmeelne karikaturist. Temalt on ilmunud karikatuurialbum ja «Naerata ometi». Šarže hakkas Viljandi ajalehes avaldama pärast Evald Reieri (Eia) surma. Et Sakala tema loomingut uute peremeeste ajal enam ei trükkinud, hakkas Ülo Alo andeka kunstniku šarže kasutama oma raamatutes.


Märksõnad
eesti
ilukirjandus
luuletused
karikatuurid

Hind: 5,00 EUR
Teema Luule alla viimati lisatud:

Ene Puulmann alias karmikarm, Elu lõng (luuletused),
Brevarium, 2012, hind: 5,00 eurot

Doris Kareva, Aja kuju,
Verb, 2005, hind: 18,00 eurot

Ene Mihkelson, Tuhased tiivad,
Eesti Raamat, 1982, hind: 5,00 eurot

Ernst Enno, Ernst Enno. Väike luuleraamat,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 4,00 eurot

Jevgeni Jevtušenko. Koostanud Arvi Siig, Kolmas mälu (luuletused),
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,50 eurot

Mart Kangur, Kellegi teisena,
Sõnahulgus, 2021, hind: 9,00 eurot

Friedrich Schiller; järelsõna: Villem Alttoa, Luuletusi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 3,50 eurot

Friedrich Schiller; järelsõna: Villem Alttoa, Ballaade,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,00 eurot

Sergei Jessenin, koostanud Valeri Bezzubov, Luulet,
Eesti raamat, 1981, hind: 4,00 eurot

Mats Traat, Ajalaulud. Luulet 1986-1989,
Eesti Raamat, 1990, hind: 3,50 eurot



Luule all on 3759 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Õnne asupaik, Ülo Alo Võsar, 2017 | vanaraamat.ee
Õnne asupaik, Ülo Alo Võsar, 2017 | vanaraamat.ee
Õnne asupaik, Ülo Alo Võsar, 2017 | vanaraamat.ee
Õnne asupaik, Ülo Alo Võsar, 2017 | vanaraamat.ee
Õnne asupaik, Ülo Alo Võsar, 2017 | vanaraamat.ee
Õnne asupaik, Ülo Alo Võsar, 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud