1000 klassikalist koogi- ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! 1000 klassikalist koogi- ja küpsetise retsepti, Wendy Hobson, Ersen 2003 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Piiril""Nöörist ja seebist""Kogutud novelle ja jutustusi II""Rasedus: sõbrataride nõuandeid e..""Maksuseadus ja praktika""Piiblilood""Suusatamine. Õpik-käsiraamat keh..""Intermezzo""Sigalate ja seafarmide rekonstruee..""Eesti Akadeemilise Ajakirjanduse S..""Sotsialistlik Põllumajandus 1968/..""Uued anekdoodid. Vol. 2. Rahvad. A..""Jutlused tugitoolilt ehk Hingetera..""Pärandusehoidja (novellid)""Õigel lainel. Äritõed, mis eris..""Korvpalliromaan""Aatomirelv ja aatomikaitse""Pärnu kuurort 150 (artiklite kogu..""Vanad vigurid ja vembud. Karikatuu..""Teine elu. Kultuuriväärtuste res..""Loomise õpetus II""Minu käsitööd 2011/4. Helmed ja..""Robotite maailm""Arendage oma meditsiinilist intuit..""Hakkame elama. Eesti esimene kaasa..""Pikker 1987/18""Hauad, hauakambrid ja muumiad. Eri..""Madalmaade, flaami ja hollandi XVI..""Šokolaad. 140 magusat retsepti""Tsivilisatsioonide kokkupõrge ja ..""Tegelusraamat. Euroopa""Pikker 1985/12""Marjapõõsaste kasvatamine""Väike maailm""Metsõunapuu""Eesti narmasnutid""Revali narrid detektiivid""Hiline armastus. Näidend neljas v..""Pikker 1985/6""Naabrivalve""Tervistav jõud kodumaa taimedes""Soovitused rohusöötade tootmise ..""Mälestused. Eesti mälu""Orelisonaadid Nr. 1 Ja 2""Pöörane armastus. Järeleandmatu..""Seks ja linn""Varanduste saar""Lood igasugu ilusatest ja imeliste..""Jälle häda mõistuse pärast. Dr..""Simon ja tammed""Minu käsitööd 2010/02""Kremli romaan""Roomlaste teod""Tõuloomakasvatus Eestis""Torm""Neli musketäri""Kõrvalroad. Lisandeid kala- ja li..""Keevitajate atesteerimise eeskirja..""Väike lohe Kookospähkel. Ära ka..""Kirsi otsib meest""Oligarhid. Raha ja võim kapitalis..""Viimane valgesulg""Kogutud novellid. 1. osa. Välkval..""Käitumisest""Esmaabi lastele""Stalini lehmad""Suurte teravilja-, kartuli- ja roh..""2003. aasta sula""Primavera""Kristallitarkus""Электрофон ''Юност-..""Kaisa sada vanaisa""Sulailmast uutmiseni [artiklid kir..""Eesti romantism""AegKiri 2. Eesti kutseline teater ..""Põllumajandusmasinad"
76 tk kogusumma: 745,60 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: 1000 klassikalist koogi- ja küpsetise retsepti
Autor(id): Wendy Hobson

Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Tiia Rinne
ISBN: 9789985765937
Lehekülgi: 376
Sari: Abiks kodukokale

Seisukord: kohati kulunud kaaned, sisu normaalses korras

Mõõdud: 175x220
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL 178

Raamatus on 1000 klassikalist koogi- ja küpsetiseretsepti, alustades lihtsalt valmistatavatest kookidest kuni eksootiliste tortideni. Terve hulk saia- ja leivaretsepte ja palju ebatavalisi rahvusvahelisi maiuspalu.

Variantpealkiri Tuhat klassikalist koogi- ja küpsetise retsepti
Originaali pealkiri The classic 1000 cake and bake recipes. Eesti keeles

Märksõnad:
Ersen
Abiks kodukokale
koogid
küpsetised
koogid
küpsetised
kokaraamatud

Hind: 16,00 EUR
Otsing autori järgi:

Wendy Hobson, Feng shui kodus, tööl ja aias,
Ersen, 2005, hind: 12,00 eurot

Wendy Hobson, 1000 klassikalist toiduretsepti,
Ersen, 2002, hind: 16,00 eurot

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 5,70 eurot

Pjotr Grišin ja Nikolai Kovaljov, Toiduvalmistamise tehnoloogia,
Valgus, 1968, hind: 3,00 eurot

Laine Remmelgas, Küpsetame ise II,
Eesti Ühing, 1992, hind: 4,00 eurot

Koostanud Karl-Kristjan Nigesen ja Kersti Rea, Eesti pühade maitsed (sobivad argipäeva ka),
Isamaa ja Res Publica Liit, 2015, hind: 6,00 eurot

Õie Jaagomäe, Salme Masso, Seened toidulaual,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1966, hind: 5,00 eurot

Ülle Hõbemägi, Eva-Liisa Kaaristo, GK - teadliku toitumise alustala,
Varrak, 2018, hind: 25,00 eurot

koostanud Marje Sepp, Koogid,
Perioodika, 1993, hind: 4,00 eurot

Tiina Lebane, Marika Puhm, Söö end saledaks! 30 kerget rooga salenejale,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 13,00 eurot

autor-koostaja Mare Kallas; toimetanud: Maris Sepp, Laimjala muistsed maitsed / Traditional tastes of Laimjala,
Nooda OÜ, 2020, hind: 25,00 eurot

toimetanud: Ingrid Eylandt-Kuure, Kokaraamat tüdrukutele,
Sinisukk, 2012, hind: 15,00 eurot



Kokaraamatud all on 2374 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
1000 klassikalist koogi- ja küpsetise retsepti, Wendy Hobson, Ersen 2003 | vanaraamat.ee
1000 klassikalist koogi- ja küpsetise retsepti, Wendy Hobson, Ersen 2003 | vanaraamat.ee
1000 klassikalist koogi- ja küpsetise retsepti, Wendy Hobson, Ersen 2003 | vanaraamat.ee
1000 klassikalist koogi- ja küpsetise retsepti, Wendy Hobson, Ersen 2003 | vanaraamat.ee
1000 klassikalist koogi- ja küpsetise retsepti, Wendy Hobson, Ersen 2003 | vanaraamat.ee
1000 klassikalist koogi- ja küpsetise retsepti, Wendy Hobson, Ersen 2003 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud