Kuhu kuningad kadusid?, Kati Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kuhu kuningad kadusid?, Kati Murutar, Jaan Tätte, Elmatar 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55156 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Taputilgake""Võimumäng""Jutustused I""Serca Gwiazd""Juured erinevas mullas""Vee ja osooni lugu""Peretoidud""Eesti Lions klubide aastaraamat 20..""Gambiit""Soome-eesti/eesti-soome taskusõna..""Teaduse lugu""Rahvusliku julgeoleku küsimus. An..""Nõuandeid puuviljakasvatajale""ENSV KGB tegevuse lõpetamine""Näljutatud tee""Mao- ja peensoolehaigused. Diagnoo..""Punane kuma. Mälestusi XI""Kallis kodu Alaska""Aluse sisu ja vorm. Alusfraasi kä..""Viiskümmend aastat sotsialismi su..""Eesti Vabariigi teaduspreemiad 201..""Ellerhein 1951-1976""Luuletusi""Eesti lätlased""Taltsutamatu pärijanna""Matemaatika harjutusvihik VI klass..""Sinasõprus keelega. 4. klassi ees..""Koduõuel. Käsitööalbum kooliee..""Vaarao varakamber""Jumala rusikas. Kaalul on maailma ..""Taimekaitse 1972/3""Ummiklained""Sega- ja naiskoori laule. Песн..""Maateadusest Eestis. Geograafiast ..""Fryderyk Chopin. Elu ja looming""Eesti Noorsoopoliitika ülevaade: ..""Varstu vald enne ja pärast 25. m..""Tervendaja 2013/5""Eesti-Rootsi sõnastik""Panganduskeel""Kohanemine ja vastupanu 3. osa""Jane käib kohtamas""Minu elu uhkemad loomad""Ein Klang Verzaubert Millionen""Antillide luulet""Keskaeg II""Sügavtrükitehnikad""Tallinna kodanikeraamat 1786-1796...""Loo endale unistuste elu. Õnnelik..""Abieluks valmis. Teine raamat""Valged jäljed""Alati sama""Surm tõusuvee ajal""Elu keeristuultes""Tallinna Botaanikaaia kasvuhoone j..""Sailing and the Island of Saaremaa""Eesti ajaloolised kõned""Luuletusi""Elu Eestis 2002""Laule meeskoorile""Neuvosto-Eesti eilen, tänään, h..""Kasvuhoonekoerad""Segelfossi alevik""Eesti NSV Riiklik Noorsooteater 19..""Время Должно Измен..""Armuulmad""Täiuslik sõber""Muusikaajalugu keskkoolile""Minu ämma ööelu""Rahvaste toite""Ebaõiglane""Pitsa, pasta, lasanje. Itaalia kö..""Kui võideldi kodupinna eest. Mäl..""Surnute tõeline arv""Nobeli kirjandusauhind""Ring on nii pikk. Luulet""Vene kodusõda 1918-1922""Kuldne Trio. Ausalt ja avameelselt""Abimaterjale poeetika kursuse juur..""Ära unusta mind""Паломничество к вр..""Üksinda avamerel""Aed kui apteek""Parimad pirukad. Soolased ja magus..""Pihtimus""OpenOffice.org""Eesti Naine 1934/7 (121). Naiste j..""Ühest Robertist teiseni""Balti karikatuur 1976. Приба..""Mis seal allpool toimub? Vastused ..""Sammud samblas ja liivas. Meenutus..""Pakane punanina""Piisavalt aega armastuseks""Surnut kaitstes""Tarkade Klubi. Juuni 2009""Löök allapoole vööd""Palavik""Lahtivõetavad liited""Putin""Demokraatlik mõte 1990/1""Lapse sünd ja ristsed. Pidulikud ..""Teaduse ajaloo lehekülgi Eestist ..""Исторические пове..""Valitud luuletused""Laulab Artur Rinne""Tali valla ametlik ajalugu. Kehtes..""Uus elu""Vagajutt vaskraamatust""Tervendaja 2011/10""See juhtus raamatukogus. Tõestis..""Ellujäämise õpetus VII""Embrüosiirdajad"
112 tk kogusumma: 865,80 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Kuhu kuningad kadusid?
Autor(id): Kati Murutar, Jaan Tätte
Kujundaja: Peeter Paasmäe


Kirjastus: Elmatar
Linn: Tartu
Aasta: 2005
Originaalkeel:
ISBN: 994940648x
Lehekülgi: 96

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 170 × 245 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#T152# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 134

Kati ja Jaani kirjatöö on sügav kummardus eestlusele, eestlaseks olemisele ja kõigile Eesti eest elu andnud kaasmaalastele.
Ei ole vaja tungida väga sügavale ajalukku taipamaks, et meie rahvuse allesolemine on ime. Murutari-Tätte kirjutatu on meeldetuletus kaasaegsetele eestlastele, milliste võitluste ja katsumuste tulemus on praegune Eesti Vabariik. Elades peaaegu heaoluühiskonnas ei tohi me unustada, kui habras ja õrn ning kui mõõtmatu väärtusega on Eestimaa, eesti keel ja eesti inimene. Meie oleme selle aarde hoidjad ja kaitsjad, säilitajad ja arendajad. Tehkem seda arukalt ja targa südamega – nii, et meie tulevased kuningad jääksid ellu ning tüdrukud saaksid poiste kaasadeks ja uute laste emadeks, enne kui poisid jälle ja jälle sõtta ja surma kistakse.
Ja kõik Maarjamaale sündinud lapsed kasvatame sügavamate juurte päritolumaadelt parimat pärides ikka ja igal juhul eestlasteks!

Märksõnad:
eesti ilukirjandus
jutustused

Hind: 4,00 EUR
Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Ilmar Särg, Vanad Armastuskirjad. Ajalooline romaan,
Lambri Raamat, 2023, hind: 16,00 eurot

Mait Vaik, Juss ja vennad,
2013, hind: 6,00 eurot

Anne Kahk, Haraldi villa,
Varrak, 2021, hind: 19,00 eurot

Anneli Lamp, Troopikamaja kärbeste osakond,
Hea Tegu, 2019, hind: 12,00 eurot

Enn Nõu, Presidendi kojutulek. Romaan,
Õllu, 1996, hind: 4,50 eurot

Karl Ristikivi, Rõõmulaul,
Eesti Raamat, 1993, hind: 11,00 eurot

Albert Uustulnd, Rannavälja,
G. Trükk, 1997, hind: 9,00 eurot

Karl Ristikivi, Tuli ja raud,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot

Aime Maripuu; toimetanud Hille Lagerspetz, Maarjamäe lossi kummitused ja teised kummalised lood,
Eesti Raamat, 2008, hind: 7,00 eurot

Elmar Õun, Soomusrongil. Episoode Vabadussõjast,
Eesti Raamat, 2008, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4368 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kuhu kuningad kadusid?, Kati Murutar, Jaan Tätte, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee
Kuhu kuningad kadusid?, Kati Murutar, Jaan Tätte, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee
Kuhu kuningad kadusid?, Kati Murutar, Jaan Tätte, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee
Kuhu kuningad kadusid?, Kati Murutar, Jaan Tätte, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee
Kuhu kuningad kadusid?, Kati Murutar, Jaan Tätte, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee
Kuhu kuningad kadusid?, Kati Murutar, Jaan Tätte, Elmatar 2005 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud