Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Hundi õnnAutor(id): Paolo Cognetti
Kujundaja: Villu Koskaru, Jüri Jegorov
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Paul Raud
ISBN: 9789916173749
Lehekülgi: 168
Sari: Punane raamat
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x143
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Fausto on tulnud mägedesse peitu närvilise linnaelu eest, Silvia otsib lumiste tippude keskelt iseennast. Mees on neljakümnene, neiu on kakskümmend seitse. Ühel ööl, kui Fontana Fredda valmistub talveks, anduvad nad teineteisele linade vahel kitsukeses külmas toas.
Lisaks armastajatele leiab sellest kaugest paigast ka Babette’i ja tema restorani, tagasihoidliku mägimajakese tuhandete meetrite kõrgusel ning rohmaka Santorso, kes tunneb tervet orgu, lume- ja rohuvälju ning kõiki selle asukaid. Isegi sada aastat eemal viibinud hunt paistab olevat tagasi tulnud – temagi on oma õnne otsimas.
Paolo Cognetti on üks Itaalia hinnatumaid kirjanikke, kelle eelmine romaan „Kaheksa mäge” pälvis 2017. aastal Itaalia mainekaima kirjandusauhinna Premio Strega.
Märksõnad:
Tänapäev
Villu Koskaru, Jüri Jegorov
Punane raamat
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hundi õnn, Paolo Cognetti, Tänapäev 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Koostanud: Carol Kelly-Gangi, Jude Patterson, Mõtteteri õppimisest ja õpetamisest,
Ersen, 2006, hind: 4,00 eurot
J. F. Dalberg, Palgasõdur. Mäng valge surmaga,
Stella, 1997, hind: 3,00 eurot
Arnold Bennett, Trumpäss,
Kuldsulg, 1996, hind: 4,50 eurot
Per Wahlöö, Veoauto,
Eesti Raamat, 1989, hind: 1,00 eurot
Juhan Liiv, Ööl on üheksa poega,
Eesti Raamat, 1996, hind: 9,00 eurot
Terje Tõeveer, Surmaga kurameerimas,
Eesti Raamat, 1968, hind: 4,00 eurot
Koostanud Heiki Raudla ja Ringa Raudla, Aforismide hõbevara,
Ilo, 2006, hind: 7,00 eurot
Ülo Keel, Meie keset elu,
Ülo Keel, 2008, hind: 14,00 eurot
Marvin Albert, Roosa Panter,
Katherine, 1992, hind: 2,80 eurot
Aimée Beekman, Viinakuu,
Eesti Raamat, 1975, hind: 3,50 eurot
Ilukirjandus all on 23282 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!