Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Päevalillede majaAutor(id): Ruth Silvestre
Kujundaja: Britt Urbla Keller
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Faina Laksberg
ISBN: 9789985320181
Lehekülgi: 204
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 152 × 206 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites
Sisu:
Kui Ruth Silvestre ja ta pereliikmed leidsid Edela-Prantsusmaal Lot-et-Garonne'i regioonis Bel-Air de Grezelongue'i – maja, mis oli kümme aastat seisnud inimtühja ja mahajäetuna – oli see armastus esimesest silmapilgust.
«Päevalillede maja» jutustab perekonna ja maja suhetest: selle leidmisest ja esialgsetest pettumustest, eufooriast, mis neid maja äraostmisel valdas, restaureerimistöödest ja kohalikku kogukonda sulandumisest. Raamat annab võimaluse heita pilk Prantsusmaa kulinaarseks keskuseks peetavas piirkonnas elavate prantslaste igapäevaellu. Pildi muudavad täiuslikuks isuäratavad eined päikesepaistel ning selle kandi ajaloo ja kommete huvipakkuvad kirjeldused.
Võluvasse, naljakasse ja romantilisse jutustusse on Ruth Silvestre põiminud hulgaliselt praktilisi ja kasulikke nõuandeid neile, kes soovivad oma unistused välismaal täide viia. «Päevalillede maja» ja sellesse paika kiindumise unustamatu lugu rõõmustab kindlasti Prantsusmaa, maaelu ja prantslaste eluviisi hindajaid.
Hind:
10,00 EURTeema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Betty Neels, Elamise võlu,
Ersen, 2021, hind: 17,00 eurot
Betty Neels, Õnnelubadus,
Ersen, 2020, hind: 15,00 eurot
Betty Neels, Viimane lihv,
Ersen, 2019, hind: 10,00 eurot
Betty Neels, Salajane tiik,
Ersen, 2019, hind: 18,00 eurot
Betty Neels, Äratatud süda,
Ersen, 2021, hind: 17,00 eurot
Betty Neels, Viini võluvägi,
Ersen, 2022, hind: 15,00 eurot
Betty Neels, Suudlus Juliele,
Ersen, 2020, hind: 10,00 eurot
Erich Maria Remarque, Im Westen nichts Neues,
Kiepenheuer & Witsch, 2009, hind: 9,00 eurot
Jerome David Salinger, Kuristik rukkis. Novellid. Puusepad, tõstke kõrgele sarikad. Franny ja Zooey. Lühiromaanid ja jutustused,
Eesti Raamat, 1973, hind: 18,00 eurot
François Mauriac, Langenud inglid. Romaan,
Orto, 1954, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6965 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!