Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Torshovi detektiivid. Nähtamatu koerAutor(id): Samuel Bjørk
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Heidi Saar
ISBN: 9789916120699
Lehekülgi: 96
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x150
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Tuntud krimikirjanik Samuel Bjørk kirjutab lõpuks lastele! „Nähtamatu koer“ on Torshovi detektiivide sarja teine raamat, mille autor on tunnustatud krimikirjanik Samuel Bjørk. Sarja esimene osa on „Kadunud pärlikee“ (2020). Noored detektiivid avastavad, et Frankrikegårdenist on kadunud üks koer. Asja lähemalt uurides tuleb välja, et selles polegi süüdi untsu läinud nõidus. Tegelikult on Oslos jäljetult haihtunud terve hulk koeri. Peagi on Kim, Vinku, Aryan ja Heidi segatud krimiloosse, mis on palju suurem ja hämaram, kui nad oleksid osanud arvata. Juhtumit lahendades saavad nutikad lapsed jälle abi „Suurest detektiivi käsiraamatust“, kuid leiutavad ka päris uusi võtteid. Muu hulgas selgub, et mõnikord tuleb kurikaela ülekavaldamiseks näida pisut opakas. Samuti võib abikäe ulatada keegi, kellest seda oodatagi ei oska. Torshovi detektiivide sari sobib suurepäraselt 9‒12-aastastele lastele, kellele meeldivad seiklustest ja sõprusest kõnelevad humoorikad raamatud.
Originaali pealkiri Detektivene på Torshov. Den usynlige hunden. Eesti keeles
Märksõnad:
Eesti Raamat
ilukirjandus
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Torshovi detektiivid. Nähtamatu koer, Samuel Bjørk, Eesti Raamat 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Christian Bieniek, Ülemnuuskur Osvald ja kilekotijõuk,
Koolibri, 2007, hind: 7,00 eurot
Jens Sigsgaard, Palle üksi maailmas,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2008, hind: 7,00 eurot
Rikas ja vaene hiir,
Sinisukk, 2000, hind: 3,50 eurot
Antje von Stemm, Sünges ööpimeduses. Ruumiline raamat,
Koolibri, 2008, hind: 12,00 eurot
Bob Hartman, Unejutud. Maailma rahvaste jutte ettelugemiseks,
Prisma Print, 1999, hind: 9,00 eurot
Carolyn Keene, Nancy Drew: Rubiinpunase gaselli mõistatus,
Ersen, 2001, hind: 6,00 eurot
ümber jutustanud Val Biro, Grimmi muinasjutud,
Sinisukk, 2010, hind: 15,00 eurot
Vennad Grimmid, Vahva rätsep,
Hea Lugu, 2013, hind: 9,00 eurot
Aline de Pétigny, Laura lood. Kolmas raamat,
Egmont Estonia, 2016, hind: 12,00 eurot
Pamela Lyndon Travers; Toimetanud: Merike Kass, Mary Poppins,
Sinisukk, 2000, hind: 9,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5524 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!