Männi- ja kuusepuistute laasimine, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Männi- ja kuusepuistute laasimine, Teodor Krigul, Loodusuurijate Selts 1961 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.

Teema: Põllumajandus
Pealkiri: Männi- ja kuusepuistute laasimine
Autor(id): Teodor Krigul

Kirjastus: Loodusuurijate Selts
Linn: Tartu
Aasta: 1961
Originaalkeel:
Lehekülgi: 194
Sari: Eesti Loodusteaduste Arhiiv. Bioloogiline Seeria (1960-1961) 18

Seisukord: veidi kulunud kaaned, sisult terve ja korralik raamat

Mõõdud: 180 × 230 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Kõrgekvaliteedilise puidu tootmisel tuleb võidelda okslikkuse vastu. Mõjukamaid vahendeid selleks on kasvavate puude õigeaegne laasimine.
Käesolevas töös selgitatakse seni vähe uuritud küsimusi, nagu männi- ja kuusepuistute laasumise käiku, oksavaba tüve ulatust ja jaotust puistus ning selle tekke dünaamikat ajas. Töös käsitletakse laasitud puude oksahaavade kinnikasvamise aega sõltuvalt oksa diameetrist ja haava iseloomust ning asetusest, antakse ülevaade laasitud puude tervislikust seisundist. Edasi käsitletakse elavokste laasimise mõju puu kõrguse ja diameetri juurdekasvule ning puutüve vormi kujunemisele.
Autor loodab, et kasvavate puude laasimise küsimuse selgitamine ja laasimise rakendamine metsamajanduses aitab tähelepandavalt tõsta meie metsade kvaliteeti. kuvõte vene ja saksa keeles.


Loodusuurijate Selts Eesti NSV Teaduste Akadeemia juures, puistud, metsakasvatus, metsandus

Sari: Eesti Loodusteaduste Arhiiv. Bioloogiline Seeria (1960-1961) nr. 18

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Põllumajandus, loomakasvatus alla viimati lisatud:

Paul Rahno; Eesti NSV Põllumajandusministeeriumi Põllumajandusliku Propaganda Valitsus, Bakterväetiste kasutamine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 3,00 eurot

M. F. Tomme, J. M. Kuznetsov, V. V. Kovalski, A. V. Modjanov, V. A. Nesterova, Mineraalainetest ja vitamiinidest põllumajandusloomade söötmisel,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 4,00 eurot

Aare Pajoma, Muldpottide ja toitekuubikute valmistamine ja kasutamine köögiviljaistikute kasvatamisel,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 3,00 eurot

Vitali Ivanovitš Edelštein, Kasvatage istikuid toitekuubikutes,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 2,00 eurot

Heinakasvatuse teadusliku konverentsi ettekanded 25.II 1969,
Eesti Maaviljeluse ja Maaparanduse Teadusliku Uurimise Instituut, 1969, hind: 4,00 eurot

Vello Keppart, Säästva metsanduse alused,
Ilo, 2005, hind: 11,00 eurot

koostanud Georg Merisalu, Küülikukasvatus,
Valgus, 1983, hind: 9,00 eurot

August Männik, Matti Piirsalu, Andres Varik, Pardikasvatus,
Valgus, 1984, hind: 5,00 eurot

Ivar Etverk (toimetaja), Eesti riigimetsad ja nende majandamine 1918-1998,
Metsaamet, 1998, hind: 12,00 eurot

Kalju Rebassoo ; Eesti NSV Riiklik Agrotööstuskomitee, Eesti NSV Metsamajanduse ja Looduskaitse Ministeerium, Metsamajandustööde korraldamine. Kutseõpetuse õppevahend üldhariduskoolide 10. klassile,
Eesti NSV Riikliku Agrotööstuskomitee Info ja Juurutusvalitsus, 1987, hind: 8,00 eurot



Põllumajandus, loomakasvatus all on 1587 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Männi- ja kuusepuistute laasimine, Teodor Krigul, Loodusuurijate Selts 1961 | vanaraamat.ee
Männi- ja kuusepuistute laasimine, Teodor Krigul, Loodusuurijate Selts 1961 | vanaraamat.ee
Männi- ja kuusepuistute laasimine, Teodor Krigul, Loodusuurijate Selts 1961 | vanaraamat.ee
Männi- ja kuusepuistute laasimine, Teodor Krigul, Loodusuurijate Selts 1961 | vanaraamat.ee
Männi- ja kuusepuistute laasimine, Teodor Krigul, Loodusuurijate Selts 1961 | vanaraamat.ee
Männi- ja kuusepuistute laasimine, Teodor Krigul, Loodusuurijate Selts 1961 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud