Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Käin juba lasteaiasAutor(id): Éva Janikovszky
Kirjastus: Hunt
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel:
Tõlkija: Leelo Jõulu
ISBN: 9789916931035
Lehekülgi: 56
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
ÉVA JANIKOVSZKY (1926–2003) Armastatud kirjaniku lustakad lasteraamatud on rõõmustanud põlvkondade kaupa igas vanuses lugejaid nii kodumaal Ungaris kui kaugemal. Tema raamatuid on tõlgitud enam kui 35 keelde. Eesti keeles on varem ilmunud näiteks „Kui ma oleksin suur“, „Minuga juhtub alati midagi“, „Usu või ära usu“. „Kui Dani esimest korda lasteaeda läks, rõõmustas ta väga selle üle, et saab juba lasteada minna, ainult selle üle ei osanud ta õieti rõõmustada, et peabki sinna jääma.“ Lasteaialaps on õige uhke olla, ainult võõras kohas võõraste lastega on natuke hirmus ka. Aegamööda kasvab julgus, tekivad sõbrad, iga päev toob kaasa uusi väikesi vahejuhtumeid, rõõme, muresid, seiklusi. Autor on suurepäraselt tabanud laste mõtteviisi ja olemust, tekstist kumab läbi tema soojus ja poolehoid laste vastu. Raamatu populaarsusest kõneleb ka see, et seda on Ungaris välja antud juba 17 trükki. Éva Janikovszky teoste lahutamatuks osaks on saanud László Réberi lustakad ja äratuntava käekirjaga illustratsioonid. Raamatu ilmumisega tähistame Éva Janikovszky 100. sünniaastapäeva. Sobib lugemiseks nii lastele kui ka suurtele.
Märksõnad:
Hunt
László Réber
ungari lastekirjandus
jutustused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Käin juba lasteaias, Éva Janikovszky, Hunt 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Stephan Pastis, Timmu ämber 2:näed nüüd, mis sa tegid,
Tänapäev, 2015, hind: 7,00 eurot
Kerli Altmart, Täpitäheaabits,
Tänapäev, 2010, hind: 7,00 eurot
Lucy Rosen, Käsilased. Kellest saab peremees?,
Ajakirjade Kirjastus, 2016, hind: 4,00 eurot
Sanja Pregl, Armastust jagub kõigile,
Tammerraamat, 2018, hind: 8,00 eurot
Aina Alanurm, Looduse vaatlusvihik. Suvi,
Avita, 1996, hind: 4,50 eurot
Julia Rand, Ebatavaline sõprus (muinasjutt),
2005, hind: 2,00 eurot
Eveline Hasler, Hiiglane Melchior,
Ühinenud Ajakirjad, 2018, hind: 4,50 eurot
Maarika Männil; toimetajad: Airi Kuusk, Kätlin Vainola, Loodusõpetuse tööraamat 3. klassile,
Maurus, 2022, hind: 4,50 eurot
Jakob Grimm ja Wilhelm Grimm, Okasroosike,
Mixi, 1999, hind: 4,50 eurot
Uinuv kaunitar. Charles Perrault muinasjutu järgi,
Sinisukk, 2000, hind: 3,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15639 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!