Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Koomiline kummalineAutor(id): Aubrey Dillon Malone
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kirsi-Ann Nuter
ISBN: 9985766636
Lehekülgi: 335
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 115 × 180 mm
Suurus: tavaformaadist väiksemas fotmaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Elvis Presley (1935-1977)- legendaarne laulja, kes läks aastatega paksemaks, sõitis ükskord eralennukis 500 miili (u 926 km) kaugusele, et saada meelepärast pähklivõisaia.
Gerald Ford (sünd. 1913)- Ameerika Ühendriikide 38. president oli enne poliitikasse minekut meesmodell.
Inimese käitumine võib mõnikord uskumatult kummaline olla. Käesolevas kogumikus tutvute terve hulga erinevate veidrikega: hajameelse Briti peaministriga, kes küsis oma adjutandilt, kas too teab, kes on see noormees, kes talle naeratab - olgu öeldud, et see oli tema poeg; türanniga, kes oli omaenese tähtsusest niisuguses joovastuses, et mõistis surma jõe, kui tema hobune sellesse uppus; mehega, kes oli nii suur loomasõber, et kandis alati kaasas kahtteist lehekonna; valitsejaga, kes oli rahva armastuses nii veendunud, et lasi end matta üks käsi hauast väljas, et alamad võiksid teda ikka tervitada, kui mööda jalutavad. Nendest ja sadadest teistest näidetest kummalisest käitumisest, imelikest harjumustest ja veidratest kalduvustest siin teie meeleheaks räägitaksegi, vaata ja imesta.
Originaali pealkiri: Funny peculiar. A directory of the daft and dotty
isikud, suurkujud, kalduvused, faktid, ajalugu
Hind:
6,00 EURTeema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Ilmar Vene, Vahemere tuuled Hüperboreas,
Ilmamaa, 1997, hind: 5,00 eurot
Günther Kehnscherper, Kreeta, Mükeene, Santorin,
Valgus, 1989, hind: 3,50 eurot
Nigel McCrery, Tummad tunnistajad. Kriminalistika ajalugu,
Äripäev, 2015, hind: 11,00 eurot
Hermann Kinder, Werner Hilgemann, Maailma ajalugu esiajast tänapäevani. Maailma ajaloo käsiraamat. 249 värvilist kaarti ja skeemi,
Avita, 2001, hind: 20,00 eurot
Jüri Kotšinev, Kahepäise kotka tiiva all. Venemaa hiilgus ja hukk 862-1917,
Koolibri, 2006, hind: 19,00 eurot
Orlando Figes, Saada mulle vaid sõna,
Varrak, 2012, hind: 11,00 eurot
Aleksandr Orlov, Stalini kuritegude salajane ajalugu,
Helios, 2020, hind: 16,00 eurot
Martin McCauley, Afganistan ja Kesk-Aasia. Nüüdisajalugu,
Olion, 2003, hind: 9,00 eurot
Žanna Nemtsova, Äratamas Venemaad,
Helios, 2016, hind: 4,00 eurot
Vladimir Fédorovski, Kremli romaan,
Olion, 2005, hind: 4,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1936 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!