Teema: Majandus, poliitika
Pealkiri:
KultuuriturundusAutor(id): Bonita M. Kolb
Kirjastus: Atlex
Linn: Tartu
Aasta: 2005
Originaalkeel:
Tõlkija: Krista Kallis
ISBN: 9789985957462
Lehekülgi: 190
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 175x245
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmes köites
Sisu:
Raamat kirjeldab uut tüüpi võistluslikku keskkonda, milles kultuuriorganisatsioonid tänapäeval tegutsema peavad, ning seda, kuidas selles keskkonnas uute väljakutsetega toime tulla. Tänapäeva kultuuritarbija on varasemast erinev: piirid "kõrgkultuuri" ja "popkultuuri" vahel on tema jaoks üha ähmasemad ning publik ootab kultuurikogemust, mis ühtlasi lahutaks meelt. Autor tutvustab strateegiaid, mille abil tekitada inimestes kultuuri tarbimise harjumust, maksmata seejuures lõivu kultuurikorralduse reeglile number üks: tarbija maitse ei tohiks juhtida kunstiteose valmimist. Raamat keskendub enim turunduse aspektidele, mis on seotud nende uute väljakutsetega, näiteks sihtgrupi määratlemine, kultuuri reklaamimine ja kultuurinähtuse või -sündmuse positsioneerimine meelelahutusest küllastatud kultuuriturul. Eraldi peatükid on pühendatud uue kultuuritarbija analüüsimisele, turunduse rollile kultuuriorganisatsioonis, kultuuritarbija motivatsioonile ja valikutele, turu sihtgruppideks jagamisele, publikuuringutele, "kultuuritootele" ja selle publikuni viimisele, hinnapoliitikale ja toetustele ning reklaamile-promotsioonile.
Originaali pealkiri Marketing for cultural organisations. Eesti keeles
Märksõnad:
Atlex
kultuuriorganisatsioonid
kultuuriturundus
turundusstrateegiad
positsioneerimine (maj.)
turu segmentimine
konkurentsivõime
kultuuriturundus
kultuuriorganisatsioonid
kultuuritööstus
turundus
turustus
sponsoreerimine
publik
auditoorium (meedia)
turundusstrateegiad
kultuurikorraldus
kõrgkooliõpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kultuuriturundus, Bonita M. Kolb, Atlex 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Majandus, poliitika alla viimati lisatud:
Napoleon Hill, Mõtlemist muutes rikkaks. Rikastumise käsiraamat,
Million Mindset, 2015, hind: 18,00 eurot
Robert Allen ja Mark Victor Hansen, Ühe minuti miljonär: Teadlik tee jõukuseni,
Ersen, 2011, hind: 23,00 eurot
Nikolai Köstner, Jumalaga, majanduskriis,
Ilmamaa, 2015, hind: 11,00 eurot
Nikolai Maim. Koostanud Kristin Strauss, Mundoloogia,
Ilmamaa, 2008, hind: 9,00 eurot
Eliyahu M. Goldratt, Jeff Cox, Eesmärk. Pideva arengu protsess,
Fontes, 1998, hind: 19,00 eurot
Andrew Leigh ja Michael Maynard, Täiuslik esinemine. Kõik, mida sa vajad, et see õnnestuks esimesel korral,
Travon, 1998, hind: 4,00 eurot
Donald Rumsfeld, Rumsfeldi reeglid. Juhi õppetunnid ärist, poliitikast, sõjast ja elust,
Postimees Kirjastus, 2020, hind: 20,00 eurot
Andrew McAfee, Erik Brynjolfsson, Masin, platvorm, inimene. Meie digitulevik,
Postimees, 2018, hind: 16,00 eurot
Riina Reinumägi, MS Excel raamatupidaja ja finantsjuhi teenistuses + CD PUUDUB,
Ten-Team, 2010, hind: 5,00 eurot
Kinnisvara korrashoiu strateegia ja korraldus eluaseme omanikule,
Tallinna Tehnikaülikooli Kirjastus, 2004, hind: 12,00 eurot
Majandus, poliitika all on 2510 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!