Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Mässumehi ja boheemlasi. Esimesi Eesti diplomaateAutor(id): Ferdinand Kull
Kujundaja: Reet Eilsen
Kirjastus: Eesti Rahvusraamatukogu
Linn:
Aasta: 1996
Originaalkeel:
ISBN: 9985803620
Lehekülgi: 287
Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Üllatav, et Eestimaal leidub veel kirjamees, kellest paljud tänapäeva lugejad pole midagi kuulnud, liiatigi tema raamatuid lugenud. See mees on Ferdinand Kull, kes avaldas ajavahemikul 1933-1940 neli raamatut.
Siinsesse teosesse on koondatud ühiste kaante vahele tema kaks arvestatavamatteost, mis ilmusid algselt järjejutuna ajalehes «Vaba Maa» 1932. aastal ning raamatuina 1933. aastal. Need pajatavad autori sündmusterohkest elust Eestis mitmel võimuperioodil, põigates üsna sageli ja kauaks välisriikidesse, eriti Prantsusmaale.
Lugeja saab täiendada oma teadmisi XX sajandi algul põhiliselt Tartus vähemusnoorte seas omaks võetud meelsuse ja sellest johtuvate tegude kohta. Võimalik, et kunsti- ja kirjandushuviline leiab tõsiasju Eesti ja välisriikide tuntud kultuuriinimestest. Kindlasti aga avastab ajaloohuviline raamatust Eesti Vabariigi sünni, tunnustamise ja püsimisega seotud fakte, mille hindamine jäägu asjatundjate hooleks.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mässumehi ja boheemlasi. Esimesi Eesti diplomaate, Ferdinand Kull, Eesti Rahvusraamatukogu 1996Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Rein Taagepera; toimetanud Kristina Lepist, Mare ja mina. Mälestusi 1960-1970,
Ekspress Meedia, 2017, hind: 9,00 eurot
Consuelo de Saint-Exupéry, Roosi mälestused,
Kunst, 2001, hind: 10,00 eurot
Vincent Schiavelli. Toimetaja Riina Reinsalu, Palju ilusaid asju. Lugusid ja retsepte Polizzi Generosast,
Pegasus, 2008, hind: 16,00 eurot
Andres Pulver, Põrgu katlakütja,
Tammerraamat, 2018, hind: 23,00 eurot
J. Randy Taraborrelli, Grace Kelly ja vürst Rainier. Muinasloo telgitagused,
Kunst, 2005, hind: 7,00 eurot
Herman Vesker, Kaardile kandmata. Mälestused,
SE & JS, 2004, hind: 4,00 eurot
J. E. Sainio, Põhja Pojad Eestis Mälestusi soomlaste osalemisest Eesti Vabadussõjas,
Viljandimaa Muinsuskaitse Ühendus, 2001, hind: 6,00 eurot
Bodil Wamberg, Christian IV (1577-1648). Mõjutatud mees,
Kunst, 1997, hind: 5,00 eurot
Heino Kiik, Ei sure kirjanik. 1976-1979,
Ilmamaa, 2014, hind: 6,00 eurot
Heino Kiik, Vabanemise rõõmud,
Heino Kiik, 2007, hind: 4,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4624 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!