Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
LõpupiduAutor(id): Heli Künnapas
Kujundaja: Piia Ruber
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789985629857
Lehekülgi: 182
Sari: Tänapäeva noorsooromaan
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 142x215 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kui Raili oma viimase gümnaasiumiaasta esimesel septembril haigutamiseni tuttaval Oodvere tänaval kooli poole sammub, ei oska ta aimatagi, kui huvitavaks tema elu peagi muutub. Kolkakooli on siginenud kaks uut abiturienti – tõmmu seltskondlik Marcus ja heledapäine veidi eraklik Roomet. Värske veri tuttavate poiste seas tekitab kohalike piigade hulgas üksjagu piidlevaid pilke ja konkurentsi, Marcusel aga on selge huvi just Raili vastu. Ja äkki muutuvad Raili elus kooli ja korvpallitrenni asemel tähtsaks hoopis teised asjad. Ta on armunud ja õnnelikum kui eales varem. Kuid peagi näitab end medali teine, märksa tumedam pool. Selgub, et Marcust ja Roometit seob minevik, mille nad tahaksid meelsamini olematuks teha ... Railil tuleb selle kooliaasta jooksul selgusele jõuda väga tähtsates küsimustes. Mille põhjal otsustada, keda võib usaldada? Kas armastus on miski, mis jalust niidab, või kasvab see vähehaaval? Kui kaua läheb aega, enne kui inimest tõeliselt tundma õpid? Mille jaoks õigupoole
Sari: Tänapäeva noorsooromaan
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lõpupidu, Heli Künnapas, Tänapäev 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Jules Verne, Viieteistkümneaastane kapten,
Eesti Raamat, 1975, hind: 9,00 eurot
Tiia Toomet, Vana aja lood,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Vladimir Portugalov, Rauno Pärnits, Loogikaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 5,00 eurot
Otfried Preussler, Väike nõid,
Eesti Raamat, 1979, hind: 10,00 eurot
Jules Verne, Kapten Granti lapsed,
Eesti Raamat, 1979, hind: 8,00 eurot
Silvia Rannamaa, Nösperi Nönni natuke. Halli eidekese lood,
Eesti Raamat, 1977, hind: 5,00 eurot
H. Terras, Kuidas Ugandi mehed Jurjevis käisid... (koomiks),
Fabulon, 1993, hind: 5,00 eurot
Annie M. G. Schmidt, Viplala lood I,
Eesti Raamat, 1983, hind: 6,00 eurot
tekst: Viivi Luik, Meie aabits ja lugemik,
Hortus Litterarum, 1994, hind: 6,00 eurot
Mark Twain, Tom Sawyeri seiklused,
Eesti Raamat, 1970, hind: 5,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15989 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!