Teema: Käsitöö
Pealkiri:
Väike kudumissõnastik. inglise-eesti, eesti-inglise. Concise Knitting Dictionary. English-Estonian, Estonian-EnglishAutor(id): Kait Lubja
Kujundaja: Anneli Kenk
Kirjastus: Saara Kirjastus
Linn: Türi
Aasta: 2014
Originaalkeel: eesti-inglise, inglise-eesti
ISBN: 9789949959723
Lehekülgi: 56
Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 148x148x5 (mm)
Suurus: taskuformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Tänapäeva kuduja seisab silmitsi hulga inspiratsiooniallikate ja õppimisvõimalustega. Raamatutes ja ajakirjades ilmub palju põnevaid kudumisõpetusi, põhjatuks mustrivaramuks on osutunud internet. Selle taustal tuntakse järjest rohkem vajadust aru saada ingliskeelsest kudumise terminoloogiast. Paraku ei sisalda spetsiifilist sõnavara ükski üldine sõnaraamat ning seetõttu võib isegi inglise keelt hästi oskav inimene juhendite või mustrite tõlkimisega hätta jääda.
Eesti-Inglise ja Inglise-Eesti kudumissõnastik on kudumisjuhendi või mustri tõlkimisel abiks nii inglise keelt oskavatele kudujatele, kui ka neile, kes keelt õppimata soovivad mõnest mustrist aru saada.
Originaalkeelne pealkiri : Concise Knitting Dictionary. English-Estonian, Estonian-English.
Märkused:
kudumine
silmuskudumine
oskussõnastikud
inglise keel
eesti keel
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Väike kudumissõnastik. inglise-eesti, eesti-inglise. Concise Knitting Dictionary. English-Estonian, Estonian-English, Kait Lubja, Saara Kirjastus 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsitöö alla viimati lisatud:
Mai Sein, Sandra Urvak, Jaanus Vaiksoo, Nukuraamat. 20 nuku tegemise õpetus ja lugu,
Ajakirjade Kirjastus, 2005, hind: 4,00 eurot
Petra Boase, Clare Bradley, Marion Elliot ja Judy Williams, 100 võrratut asja meisterdamiseks,
Sinisukk, 2005, hind: 8,00 eurot
Isetehtud kingid. 70 kaunist kingitust kodus meisterdamiseks ja rõõmu valmistamiseks,
Varrak, 2014, hind: 6,00 eurot
Burglind Niermann, Kingituste pakkimine. Ideid nagu küllusesarvest,
Koolibri, 1998, hind: 4,00 eurot
Padjad ja diivanipadjad,
Sinisukk, 2002, hind: 4,00 eurot
Efeline Liiv, Taimedega värvimine,
E. Liiv, 2003, hind: 9,00 eurot
Peatoimetaja: Epp Reinmets, Käsitöö 2021 oktoober-november,
Ühinenud Ajakirjad, 2021, hind: 6,00 eurot
Siluett 1988/2. Sügis,
1988, hind: 5,00 eurot
Siluett 1988/1. Suvi,
1988, hind: 5,00 eurot
Koostaja Emmi Vahelaid, Käsitöö album 14,
Kunst, 1979, hind: 5,00 eurot
Käsitöö all on 2257 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!