Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Kondiitritöö tehnoloogia. ÕppekonspektAutor(id): Koostanud: E. Randoja
Kirjastus: Eesti Tarbijate Kooperatiivide Vabariiklik Liit
Linn: Tallinn
Aasta: 1988
Originaalkeel: eesti keel
Lehekülgi: 208
Seisukord: pisut määrdunud kaaned, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
kondiitritööstus, tootmistehnoloogia, kutsekooliõpikud, kokandus
Konspekt on mõeldud kasutamiseks ETKVL Kooperatiivkooli kondiitriosakonna õpilastele. Selles on käsitletud teemasid arvestades kondiitritöö õppeaine programmi.
On ära toodud ETKVL-i süstemis valmistatavate toodete sortiment, mille aluseks on kogumik «Täiendavaid retsepte ETKVL-i toitlustusettevõtetele», 1967.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kondiitritöö tehnoloogia. Õppekonspekt, Koostanud: E. Randoja, Eesti Tarbijate Kooperatiivide Vabariiklik Liit 1988Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Maire Suitsu, Lia Virkus, Võileivaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2004, hind: 12,00 eurot
Heivi Peterson, Ave Oja, Supiraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 15,00 eurot
Sirpa Talka, Hõrgud kodused koogid. Koogiküpsetamise kool,
Varrak, 2008, hind: 18,00 eurot
Ann-Kristin Hallgren, Õunakoogid ja muud head-paremat õuntest,
Varrak, 2005, hind: 15,00 eurot
Koostanud M. Mägi ja G. Sokolinskaja, Linnuliharoad,
Leko, 1994, hind: 3,00 eurot
Tiina Nuuter, Uhhaa Lohusalu moodi. Kalatoidud,
Maalehe Raamat, 1999, hind: 4,00 eurot
Ann Villoman, Kokakunst,
Kunst, 1996, hind: 5,00 eurot
Ülo Mallene, Õlleraamat,
Maalehe Raamat, 1998, hind: 5,00 eurot
Õile Aavik, Irina Arhipova, Heli Hinrikson, Marina Madisson, Tiina Mäeks, Elle Möller, Ingrid Ploom, Elle Pool-Juhkanson, Ene Raud, Inge Rego, Liia Saatre, Eha Taim, Taisi Talviste, Sergei Tšekmarjov, Kadi Viks. Toimetanud Ingrid Krall, Eesti kalatoidud. Eesti retseptid,
Ilo, 2014, hind: 5,00 eurot
Lena Holmsäter, Ulrika Jidström Claesson, Kaunis ja söödav. Mõnusat nokitsemist köögis ja maitsvaid kingitusi külla kaasa võtmiseks,
Sinisukk, 2011, hind: 4,00 eurot
Kokaraamatud all on 2405 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!