Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Poiste kokaraamatAutor(id): Liia Kuusk
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
Tõlkija: Anna-Liisa Tiisma
ISBN: 9789949340262
Lehekülgi: 96
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 255x220x13 mm
Suurus: suures formaadis ja kõvade kaantega raamat
Sisu:
"Kõik teavad, et parimad kokad on sageli mehed. Niisiis, mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea. Poistele mõeldud kokaraamatus leidub suupistete, põhiroogade ja magustoitude retsepte nii kerge kiire eine valmistamiseks kui ka pidulikuks puhuks. Mis siis muud kui põll ette ja kööki! „Poiste kokaraamat” on tore kingitus meesperele.
Samast sarjast on varem ilmunud „Kokaraamat tüdrukutele” ja „Väikese printsessi küpsetamisraamat“.
"
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Poiste kokaraamat, Liia Kuusk, Sinisukk 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Maire Suitsu, Lia Virkus, Võileivaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2004, hind: 12,00 eurot
Heivi Peterson, Ave Oja, Supiraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 15,00 eurot
Sirpa Talka, Hõrgud kodused koogid. Koogiküpsetamise kool,
Varrak, 2008, hind: 18,00 eurot
Ann-Kristin Hallgren, Õunakoogid ja muud head-paremat õuntest,
Varrak, 2005, hind: 15,00 eurot
Koostanud M. Mägi ja G. Sokolinskaja, Linnuliharoad,
Leko, 1994, hind: 3,00 eurot
Tiina Nuuter, Uhhaa Lohusalu moodi. Kalatoidud,
Maalehe Raamat, 1999, hind: 4,00 eurot
Ann Villoman, Kokakunst,
Kunst, 1996, hind: 5,00 eurot
Ülo Mallene, Õlleraamat,
Maalehe Raamat, 1998, hind: 5,00 eurot
Õile Aavik, Irina Arhipova, Heli Hinrikson, Marina Madisson, Tiina Mäeks, Elle Möller, Ingrid Ploom, Elle Pool-Juhkanson, Ene Raud, Inge Rego, Liia Saatre, Eha Taim, Taisi Talviste, Sergei Tšekmarjov, Kadi Viks. Toimetanud Ingrid Krall, Eesti kalatoidud. Eesti retseptid,
Ilo, 2014, hind: 5,00 eurot
Lena Holmsäter, Ulrika Jidström Claesson, Kaunis ja söödav. Mõnusat nokitsemist köögis ja maitsvaid kingitusi külla kaasa võtmiseks,
Sinisukk, 2011, hind: 4,00 eurot
Kokaraamatud all on 2405 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!