Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Vahemere vaprad saarerahvadAutor(id): Mall Laur
Kirjastus: OÜ Valdek Laur Digita
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789949335749
Lehekülgi: 184
Sari: Rahvaste ja keelte lood
Seisukord: heas seisukorras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 148x210 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmete kaantega raamat
Sisu:
See raamat kõneleb Vahemere saarte rahvastest ja nende keeltest. Saari on Vahemeres palju, ent oma keelega rahvaid vaid neli: korsiklased, sardid, sitsiillased ja maltalased. Nende saatuses on ühisjooni, nt kunagised tugevad omavalitsused või võitlus vallutajate vastu isegi siis, kui vastane on suures arvulises ülekaalus, ning asjaolu, et kõik nad on olnud suurrahvaste valitseda. Raamatus tuleb juttu nende väikerahvaste ajaloost ja keelest. Autor, varem Tallinna Ülikooli ja Humanitaarinstituudi õppejõud ja praegu tõlkija, käis saarerahvaid kohapeal uurimas.
Sarjaandmed: Rahvaste ja keelte lood ; 1
Märksõnad:
ajalugu
keeleteadus
kultuur
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vahemere vaprad saarerahvad, Mall Laur, OÜ Valdek Laur Digita 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Aleksandr Orlov, Stalini kuritegude salajane ajalugu,
Helios, 2020, hind: 16,00 eurot
Martin McCauley, Afganistan ja Kesk-Aasia. Nüüdisajalugu,
Olion, 2003, hind: 9,00 eurot
Žanna Nemtsova, Äratamas Venemaad,
Helios, 2016, hind: 4,00 eurot
Vladimir Fédorovski, Kremli romaan,
Olion, 2005, hind: 4,00 eurot
Шумейко И. (Shumeiko I.), 10 мифов о русской водке (10 mifov o russkoi vodke),
2009, hind: 6,00 eurot
Graham Hancock; toimetaja Aidi Vallik, Jumalate jäljed iidses Ameerikas. Maa kadunud tsivilisatsiooni võti,
Sinisukk, 2020, hind: 40,00 eurot
Abdurahman Avtorhanov, Stalini surma mõistatus. Beria vandenõu,
Rahva Raamat, 2023, hind: 20,00 eurot
Jonathan Lindström, Piiskop ja ristisõda 1206. Sõjast, kolonisatsioonist ja jumalasulasest Põhjalas,
Varrak, 2018, hind: 24,00 eurot
Egill Bjarnason, Kuidas Island on maailma muutnud. Väikese saare suur ajalugu,
Hea Lugu, 2021, hind: 15,00 eurot
Helmut Piirimäe, Mati Laur, Olaf Klaassen, Juta Kivimäe, Olga Kaljundi, Uusaeg 2,
Avita, 1995, hind: 5,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1936 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!