Teema: Meditsiin, tervishoid
Pealkiri:
Meditsiiniline mikrobioloogia I-II osaAutor(id): Marika Mikelsaar, Tõnis Karki
Kirjastus: Tartu Ülikooli Kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 1998
Originaalkeel:
Lehekülgi: 502
Seisukord: pisut kulunud kaaned, kaaned üle kiletatud, sisu kohati harilikuga alla joonitud ja kommenteeritud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Suurus: suures formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
TÜ Mikrobioloogia Instituudi õppejõudude poolt välja antud õpik, kus tulevasele arstile on püütud esitada bakterioloogia ja mükoloogia kõige kaasaegsemaid seisukohti.
Märksõnad
meditsiiniline mikrobioloogia
mikroobid
mikrobioloogia
bakterioloogia
bakterid
bakterhaigused
seenhaigused
mükoloogia
kõrgkooliõpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Meditsiiniline mikrobioloogia I-II osa, Marika Mikelsaar, Tõnis Karki, Tartu Ülikooli Kirjastus 1998Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Meditsiin, tervishoid alla viimati lisatud:
Jacqueline Young, Idamaised raviviisid. Praktiline teejuht Hiina, India, Tiibeti ja Jaapani meditsiini traditsioonide juurde,
Varrak, 2008, hind: 9,00 eurot
Francis S. Collins, Elu keel. DNA ja personaalmeditsiini revolutsioon,
Pilgrim, 2012, hind: 10,00 eurot
Eesti Kiirabi Liit ; koostanud: Märt Elmet, Piibe Muda, Ago Kõrgvee, Ägeda müokardiinfarkti haiglaeelne käsitlus,
Atlex, hind: 5,00 eurot
Martti Pamilo, Carl-Gustav Standertskjöld-Nordenstam ja Ilkka Suramo, Radioloogia. Õpik arstiteaduskonna üliõpilastele,
Medicina, 1995, hind: 21,00 eurot
Tatjana Gorbunova, Neeru- ja kuseteehaiguste ravimine taimede abil,
1997, hind: 3,00 eurot
Pat Thomas, Peavalu,
Tänapäev, 2001, hind: 2,50 eurot
Koostanud Gerda Kroom, Prostatiit. Paljude meeste tervisehäda,
Odamees, 2007, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Gerda Kroom, Sidruni raviomadused,
Odamees, 2004, hind: 4,00 eurot
Rahvatohter VI,
Sünnimaa, 2005, hind: 4,00 eurot
Judith Wills, Saledaks kogu eluks. Tegevuskava igaks päevaks. 6 astet teel saledusele,
Odamees, 2004, hind: 3,00 eurot
Meditsiin, tervishoid all on 3196 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!