Nils Holgerssoni imeline teekond Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Ekspressi Kirjastus 2006 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kunstiteadus. Kunstikriitika (6. o..""Mesilased""Veskilaul. Värssjutustus""Väike puuraamat""Nupula. Matemaatika ja füüsika ..""Rahvapärane arhitektuur""Tallinna linnamüür""Eesti ulukid I""Ametid on tähtsad kõik""Vägev vähk ja ahne naine. Värvi..""10 kevadet Tartus Laulge kaasa! 9..""Pagulus ja Nõukogude Eesti. Vaate..""Evald Okas""Ajamasin""Konrad Mägi (1878-1925)""Ravimtaimla""Meie repertuaar 1984/9""Mapp. Novelle ja katkendeid""Arvutikursus algajale""Sporditäht. August 2006""Hirmus Henry. Nuputame!""Linux Cluster Architecture""Võõrsil. Mälestusi, vaatlusi, e..""Arhitektuur""Lõika ja kleebi""Arvutiõpik OpenOffice.org 1.1""Kunst ja visuaalkultuur 20. ja 21...""Kuldnokk - kullanokk""Juhani Aho elu ja looming""Eesti NSV tarbekunst. Прикла..""Ema süda I osa""Kaak 1906/1. Piltidega naljaleht""Endel Eduard Taniloo skulptuurinä..""22+ Noored Eesti kunstnikud. Young..""20 Eesti kalakohta I""Ristitants""Eesti rahva kannatuste aasta. Kogu..""Väikemees, miks nutad? Novelle ja..""Valgust täis suur pilvealune tuba""Pauk luuavarrest""Teekond taimede taha. Taimravi alt..""Kunst. Maalid, sklulptuurid, kunst..""Keeruline maailm""Teaduse saavutusi ja eesrindlikke ..""Kui meri mõõnab""Lõika ja kleebi""Morten Punane. Mälestusromaan""Esitluse loomine PowerPoint 2007-2..""Umbrohud ja umbrohuseemned""Kui Kungla rahvas... I-II""Mesiniku abiline. Nõuandeid""Mägra maja""Eesti jõulusalmide ja -juttude ku..""Kalavetel. Eesti NSV Kalastajate S..""Õues kasvab tiritamm""Laul Eestimaast""Põnev vihmase ilma raamat. Rohkem..""Otsi ja leia koos Puhhiga""Suurtelt väikestele""Minu esimene Grühvel. Värvid""Meister. Käärid. Paber""Eesti uhkus. Tehtud Eestis. Pride ..""Kuidas loete teie?""Küllusliku tervise 10 saladust. N..""Meie lapse lihavõtteraamat""Peeter Ulas""Stalingradi hääled. Nemesis Volg..""Sõber on alati sinuga (aforismid)""Как я однажды / Kui ma ..""Robot Leol on tähtis päev""Interneti käsiraamat 2002""Tädi Fantaasia lood""Läki metsa!""Aastaga haigustest priiks. Tervend..""Päevad käivad päripäeva""Jõuluraamat (luuletused)""Kuri muri""Pallaslaste maalikunst Eesti Rahvu..""365 mängu lastele igaks päevaks""Kes meil käivad""Kui lähed teele koidu eel""Alasti huntide seas""Puu annab elujõudu""Internet""Naerulind""Salgamata ilusaim linn. Tallinn 17..""Sügiseraamat. Lasteaia- ja koolil..""Pikk päkapikupäev"
88 tk kogusumma: 863,80 EUR

Teema: Seiklusjutte maalt ja merelt
Pealkiri: Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi
Autor(id): Selma Lagerlöf
Kujundaja: Kaur Joosep Eisel, Alfred Saldre


Kirjastus: Eesti Ekspressi Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Vladimir Beekman
ISBN: 9789985968765
Lehekülgi: 568
Sari: Seiklusjutte maalt ja merelt ja Eesti Ekspress 10

Seisukord: heas korras raamat

Mõõdud: 145 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
Kümnes raamat sarjast “Seiklusjutte maalt ja merelt” on sada aastat tagasi kirjutatud jutustus väiksest võrukaelast Nilsist, kes muundub päkapikuks ja lendab isahane seljas läbi Rootsi. Viies peategelase loomade maailma, näitab Lagerlöf nende elu osana loodusest ja õpetab nägema loomades ini­meste sõpru. Lugu rikastavad muistendid ja pärimused, vanarahvalt kuuldud lood ja kokkupuuted üleloomulike olenditega. Algselt lastepärase maateaduse lugemikuna mõeldud teos on nüüdseks tõlgitud rohkem kui 40 keelde üle maailma.

Raamat on sarjast: Seiklusjutte maalt ja merelt, osa 10 ja Eesti Ekspress

Märkused: Kordustrükk väljaandest: Eesti Riiklik Kirjastus, 1958. Ilmus pealkirja all: Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi

Originaalkeelne pealkiri: Nils Holgerssons underbara resa genom Sverige

Märksõnad:

rootsi
noorsookirjandus
fantaasiaromaanid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Selma Lagerlöf, Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 19,00 eurot

Selma Lagerlöf, Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi,
Eesti Raamat, 1991, hind: 7,00 eurot

Selma Lagerlöf, Portugali keiser,
Eesti Raamat, 1998, hind: 10,00 eurot

Selma Lagerlöf, Gösta Berlingi saaga,
Noor-Eesti Kirjastus, 1939, hind: 10,00 eurot

Selma Lagerlöf, Löwensköldi sõrmus. Charlotte Löwensköld. Anna Svärd,
Eesti Raamat, 1994, hind: 12,00 eurot

Selma Lagerlöf, Jeruusalemm,
Eesti Raamat, 1997, hind: 5,80 eurot

Selma Lagerlöf, Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi,
Eesti Raamat, 1971, hind: 5,50 eurot

Selma Lagerlöf, Legendid Kristusest,
Logos, 1991, hind: 4,00 eurot

Selma Lagerlöf, Gösta Berlingi saaga,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 5,00 eurot

Selma Lagerlöf, Soosauniku tütar,
Ronk, 1995, hind: 4,00 eurot

Selma Lagerlöf, Gösta Berlingi saaga,
Varrak, 2016, hind: 14,00 eurot

Selma Lagerlöf, Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevalehe AS, 2007, hind: 10,00 eurot

Teema Seiklusjutte maalt ja merelt alla viimati lisatud:

Hector Malot, Perekonnata,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 17,00 eurot

Selma Lagerlöf, Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 19,00 eurot

Vladimir Obrutšev, Kesk-Aasia avarustes. Aareteotsija märkmed,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 15,00 eurot

Robert Louis Stevenson, Must nool,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 6,00 eurot

Aleklsandr Avdejenko, Tisza kaldal,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 16,00 eurot

Vassili Jan, Batu-Khaan,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 16,00 eurot

Karl Reiche, Salajane jõud,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 13,00 eurot

Thomas Mayne Reid, Peata ratsanik. Kummaline lugu Texasest,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 18,00 eurot

Aleksander Beljajev, Amfiibinimene. Maailmavalitseja,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 12,00 eurot

Nikolai Trublaini, Kuunar Kolumbus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 15,00 eurot



Seiklusjutte maalt ja merelt all on 164 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Ekspressi Kirjastus 2006 | vanaraamat.ee
Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Ekspressi Kirjastus 2006 | vanaraamat.ee
Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Ekspressi Kirjastus 2006 | vanaraamat.ee
Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Ekspressi Kirjastus 2006 | vanaraamat.ee
Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Ekspressi Kirjastus 2006 | vanaraamat.ee
Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Ekspressi Kirjastus 2006 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud