Teema: Eneseabi
Pealkiri:
Edukad läbirääkimised I. 12 strateegiat, mille abil saavutate rohkem igas olukorrasAutor(id): Stuart Diamond
Kujundaja: Reet Helm
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Ketlin Tamm
ISBN: 9789949251391
Lehekülgi: 270
Seisukord: kohati kulunud kaaned, raamatukogust kustutatud eksemplar, sisu normaalses korras (pildil teine eksemplar)
Mõõdud: 138 × 207 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
12 strateegiat, mille abil saavutate rohkem igas olukorras
Läbirääkimine on harilik osa inimestevahelisest suhtlusest, kuid enamik meist on selles kohmakad. Olenemata sellest, kas tegemist on perekonna, firma või diplomaatiaga, ei suuda inimesed üheski riigis ega kontekstis sageli eesmärgile jõuda. Nad keskenduvad mõjuvõimule ja suhtumisele “kõik võidavad”, mitte suhetele ega tajumisviisidele. Nad ei leia piisavalt vahetuskõlblikke väärtusi. Nad eeldavad, et kõik teised peavad olema mõistuspärased, suutmata ise emotsioonidega toime tulla. Nad kaotavad eesmärgi silmist.
Murrangulises teoses kirjeldab tunnustatud läbirääkimisasjatundja ja professor Stuart Diamond uurimistööd, mille on pannud kirja enda ja oma 30 000 õpilase kogemuste põhjal, keda on paarikümne aasta jooksul neljakümne viies riigis õpetanud ja nõustanud. Ta pakub välja konkreetsed, käepärased ja tõhusad viisid inimestega toimetulekuks. Tema õpilasi on riigi- ja firmajuhtide, juhiabide, juristide, koduperenaiste, tudengite ja tööliste seas. Materjalile annab lisaväärtust Diamondi neljakümneaastane töökogemus juhtivtöötajana, Harvardi väljaõppega advokaadina ja Pulitzeri autasu võitnud ajakirjanikuna.
Raamat “Edukad läbirääkimised” tugineb professor Diamondi tunnustatud läbirääkimiskursusele Whartoni majanduskoolis, kus see on juba kolmteist aastat olnud tudengite lemmikõppeaine. Teos sisaldab mõjuvõimsaid abivahendeid, mida igaüks võib kasutada igas olukorras: lastega suhtlemisel, tööl, reisimisel, poode külastades, äris, poliitikas, suhetes, eri kultuurides, partnerite ja konkurentide juures.
Tavateadmistele esitatakse peaaegu igal leheküljel väljakutseid. Selle asemel et järgida suhtumist “kõik võidavad”, on mõnikord kasulikum täna kaotada, et homme selle võrra rohkem saada. Mõjuvõimu kasutamine äratab kättemaksuiha, rikub suhteid ja tekitab usaldamatust. Ärakõndimine ei ole peaaegu kunagi nii tõhus taktika kui teise inimese tajudele keskendumine ja probleemi lahendamine.
Hind:
10,00 EURTeema
Eneseabi alla viimati lisatud:
Ernie J. Zelinski, 101 olulist asja, mida sa juba tead, aga unustama kipud,
Ersen, 2010, hind: 15,00 eurot
Jesper Parve, Mees 3. Elu kutse. Uuestisünd. Nägemused. Võitlus. Märgid. Usk. Voolamine. Otsustavus. Õppetunnid. Puhastus. Paradiis,
Jes Kirjastus, 2019, hind: 13,00 eurot
Anti Kidron, Kuidas ärksalt õppida,
Mondo, 2008, hind: 16,00 eurot
Mel Robbins, 5 sekundi reegel,
Million Mindset OÜ, 2018, hind: 16,00 eurot
Raisa Cacciatore, Poisist meheks kasvamine,
Varrak, 2011, hind: 24,00 eurot
Ellen Fein, Sherrie Schneider, Reeglid, kuidas saada mehele,
Huma, 1997, hind: 4,50 eurot
Margaret J. Wheatley, Pöördudes üksteise poole. Lihtsad kõnelused taastavad usu tulevikku,
Hermes, 2007, hind: 8,00 eurot
Anita Naik, Lazy Girls – to Beauty! Piiga iluraamat,
Ilo, 2005, hind: 5,00 eurot
Pia Brandt, Poikela Cacciatore, Maarit Huovinen ja Eria Korteniemi, Nii kuum on tunne! Noorte oma seksiraamat,
Menu, 2010, hind: 8,00 eurot
Frances Coombes, Enesemotivatsioon. Aitab eesmärke ellu viia,
Ajakirjade Kirjastus, 2013, hind: 10,00 eurot
Eneseabi all on 1357 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!