Kõigile saab kurikaga virutada, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kõigile saab kurikaga virutada, Taavi Kangur, Tänapäev 2010 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Võit depressiooni üle. Kognitiiv..""Hea sadam""Küsi oma teejuhtidelt""Äriseadustik. Seisuga 15. 03. 201..""Kuidas rääkida lastega nii, et n..""Ökokunst. Loovtegevused eelkoolie..""Omal viisil""Kon-Tiki ekspeditsioon""Varas""Põgenemine Kreetale""Tšuk ja Gek""Mikro- ja makroökonoomika II""Vene muinasjutte. Saja rahva lood""Eesti lindude välimääraja""Garman & Worse. Kipper Worse""Viktor Korol, Siberi võmm""Punane postitõld. Päevalill.""Ebatavaline sõprus (muinasjutt)""Tundekasvatus""Tulipunane kirjatäht""Punane tuba. Kirjeldusi kunstnike ..""Muusikale""Angélique ja eunuhh. Neljas osa""Петр I и Екатерина I..""Laaned ja veed. Jutustusi lastele""Morten Punane. Mälestusromaan""Näidendid II""Teelahkmeil I-II. Triloogia""Medaljon""Tuul Olümposelt tuhka tõi... Ohu..""Kui meri mõõnab""Raamatupidamise teooria (käsiraam..""Suits. Uudismaa""Päkapikk Pikapäkk""Eesti iseseisvuse sünd""Teekond läbi öö II""Opus nigrum""Kummituskoer""Roheline Heinrich""Eluteatri näitelavalt I vaatus. E..""Zeno südametunnistus""Alasti huntide seas""Suitsuvaba suitsupaus""Gilje pere. Maisa Jons""Haldusõiguse üldosa ja halduskoh..""Uusajaloo käsiraamat. Eesti rahva..""Õnnelik spordilaps. Kuidas olla m..""Karst ja looduskeskkond Eesti NSV-..""Tundeline teekond läbi Prantsusma..""Armurõõm""Eesti NSV. Eesti Vabariigi Ülemn..""Gabriela. Nelk ja kaneel. Ühe pro..""Daami portree""Noorena uinunud. Inimelu võlu ja ..""Fotograafia käsiraamat""Traktorid. Õpperaamat""Kolkarahvas""Ladina rahva seas. Argentina ja se..""10 päeva Rootsis. Märkmeid ehitu..""Kas tunned maad. Teatmik Eesti NSV..""A ja O taskuteatmik. Filosoofia""Lahenda nagu Sherlock. Võrdle oma..""Lõikuskuu""Rukkilillesinised koolimütsid Tal..""Kuratlik liit. Hitleri leping Stal..""Valik rahvalaule""Lucas Cranach vanem (1472-1553)""Meie kodumaa""Fantaasia""Reetmine kihluspäeval. Lihane õd..""Thérèse Desqueyroux. Öö lõpp""Koer poiss koolis III""Süda vaatab kiikriga. Teine kogu ..""Artur Magnussoni suur sõjasuvi""Sügis (Autumn). Fotoalbum""Tumeaine ja dinosaurused: universu..""Kättemaks. Triloogia III raamat""Aavo Pikkuus (jalgrattur)""Viimased Plantagenetid""Vaenlane""Fotograafia""Häkkerijaht""Seesama jõgi""Tootlikkuse kasvu juhtimine ettev..""Hallid toonid"
85 tk kogusumma: 732,30 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Kõigile saab kurikaga virutada
Autor(id): Taavi Kangur
Kujundaja: Angelika Schneider


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789985629420
Lehekülgi: 264

Seisukord: kohati kulunud kaaned ja nurgad, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 221x149x21 (mm)
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 227

Kalle Marve leiab ennast keset vihast peretüli. Kõik, mis tundus olema terasesse valatud, laguneb üleöö. Uut elu luua püüdes sõidab ta Tallinna. Hoolimata algsetest ebameeldivustest, näib kõik laabuvat. Kuid siis satub Kalle pooljuhuslikult kuritegelikku seltskonda ning sündmused väljuvad kontrolli alt.
Taavi Kangur (snd 1974) on varem kirjutanud peamiselt lühijutte ja novelle, millest mõned on avaldatud kvartaliajakirjas Algernon. Pärast lühijutuvõistlusel nii teise kui ka kolmanda koha võitmist otsustas ta, et aeg on küps raamat kirjutada.

“Kõigile saab kurikaga virutada” saavutas 2010. aasta Tänapäeva romaanivõistlusel II koha.

Märkused:
Ilmunud ka e-raamatuna (epub)

Märksõnad:
Eesti
ilukirjandus
romaanid

Hind: 6,00 EUR
Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

James Carol, Katkised nukud,
Ersen, 2016, hind: 10,00 eurot

Agatha Christie, Roger Ackroydi mõrv,
Varrak, Eesti Päevaleht, 2014, hind: 12,90 eurot

Egon Rannet, Kivid ja leib I,
Eesti Raamat, 1976, hind: 4,50 eurot

Egon Rannet, Vaike Rannet, Kivid ja leib II,
Eesti Raamat, 1985, hind: 5,50 eurot

Arthur C. Clarke, 2010: teine odüsseia,
Kupar, 1999, hind: 14,00 eurot

David Lodge, Väike maailm,
Varrak, 1996, hind: 12,00 eurot

Airika Harrik, Elu pärast surma,
Randvelt Kirjastus, 2013, hind: 13,00 eurot

Robert Silverberg, Maa teine vari,
Eesti Raamat, 1994, hind: 6,00 eurot

Keith Laumer, Põrgukoerad,
Estonian Graphic Center, 1992, hind: 3,20 eurot

Robert Musil, Kasvandik Törlessi hingeheitlused,
Eesti Päevaleht, 2005, hind: 10,00 eurot



Ilukirjandus all on 23600 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kõigile saab kurikaga virutada, Taavi Kangur, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee
Kõigile saab kurikaga virutada, Taavi Kangur, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee
Kõigile saab kurikaga virutada, Taavi Kangur, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee
Kõigile saab kurikaga virutada, Taavi Kangur, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee
Kõigile saab kurikaga virutada, Taavi Kangur, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee
Kõigile saab kurikaga virutada, Taavi Kangur, Tänapäev 2010 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud