Ma armastasin sakslast, Anton Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ma armastasin sakslast, Anton Hansen Tammsaare, Pegasus 2007 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56737 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Viirpuumets""Leia oma õige. Lõpeta armumine h..""Aadam õpib maailma tundma. Prants..""Võitjate seadused. Edukus ja sisu..""Sõbrad igaveseks""Ah, jätke teie ka oma naljad!""Pööripäev""50 nõuannet arstidelt ja sensitii..""Secrets Of A Buccaneer Scholar: Ho..""Võõrsõnade leksikon II. Ligi 18..""Hingele pai. SUVI 2018""Gigi I-II""Väike eesti-saksa sõnaraamat. Kl..""Hea naine teeb tagasi""Tantsides taltsaks""Eesti-saksa sõnaraamat. Koostatud..""Aed. Aianduse ajakiri 1938/1. XVI ..""Tervise käsiraamat, vihik 7""Elu on sihuke. Такова жиз..""Carolina saareke""Sarviku armastus""Armastuse mõistatused""Kire kütkes""Looming 2004/6""Kuidas hõlpsalt õppida""Edu võti. Kuidas paremaid hindeid..""Ravimtaimed taskus 1""Tervise käsiraamat, vihik 4""Armastuse strateegia""Hõbedane lagendik""Eedeni vaiksed aasad. XX sajandi a..""Õitsvad taimed""Eesti rahvaleksikon. VIII vihk. Kv..""Klaasveranda""Ajakaja. Siit-sealt. Taimede loomi..""Tuli tuha all""Kutsikas""Mis teeb naised õnnelikuks?""Võõrsõnade leksikon IV. Ligi 18..""Малый атлас мира""Ilu kütkes""Kunagi ja nüüd""Kuristik ja kasu. Sooritushoolikut..""Tähearmuke""Kokku loodud""Eesti-saksa sõnaraamat. Estnisch-..""Kuidas (v)allutada mehi. Kohtingua..""Haara ohjad! Nutikalt töötamise ..""Heade mõtete tegijad""Pauline Borghese. Napoleon I ilusa..""Maine hellus""Luuüdini paljas. Lood egost ja si..""Eesti lindude välimääraja""Armasta mind ainus kord""Mälestused""Naine arsti luubi all""Eesti NSV muldade määraja""Armunäljas""Yumiko""What Would John Do?: Flour Power -..""Räägime Sinust. Raamat tütarlas..""Risk""Õpilase võõrsõnastik. Sisaldab..""Vabadus on. Vabastage oma piiridet..""Hämmastav ämm ja hulk teisi abie..""Maa terveni nüüd Danae tähtedel..""Das grosse Weltpanorama der Reisen..""Eesti NSV puguseened (Gasteromycet..""Vene keel juristidele""Linna laul""Ajahõngulised heegeldised""Tema naine""Pikker 1986/18""Elmar Kits""Irka""Üldbioloogia õpik X-XI klassile""Ööõde""Carmina minora""Saksa-eesti sõnaraamat. Deutsch-e..""Paleeafäär""Kuldöölane""Ploomisordid""Lady Chatterley armuke""Saa minu kuningannaks""Tee õnnele""Ilukõrrelised""Viimaks ometi""Eesti linnuatlas""Silmapaistev tegelane""Pane oma isiksus mängu""Vladimir Iljitš Lenin. Poeem""Tervise käsiraamat, vihik 6""Журнал мод 1983/1-вес..""Meeletuimad unelmad. Üheksas raam..""Saksa-eesti sõnaraamat. Deutsch-e..""Elurõõm ei hooli vanusest. Tee s..""Täiuslikud poisid. Nõuandeid noo..""Eesti keele õpik. X klassile""Murtud südame ravi. Triloogia kol..""Raamat emale lapse tervise eest ho.."
100 tk kogusumma: 795,00 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Ma armastasin sakslast
Autor(id): Anton Hansen Tammsaare
Kujundaja: Heino Prunsvelt


Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel:
ISBN: 9789949425853
Lehekülgi: 228
Sari: Hõbevaramu 1

Seisukord: pisut kulunud kaaned ja pleekunud selg, sisu olemas ja korralik

Mõõdud: 145 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
A. H. Tammsaare (1878–1940) romaan «Ma armastasin sakslast» ilmus esmakordselt 1935. aastal ja pälvis kohe elavat vastukaja. Vaikiva ajastu normidest kõrvale kaldudes, kohati äärmiselt kriitiline romaan on eesti psühholoogilise realismi meistriteos, millele ajastuomane kriitika heitis ette eestlase tüpaaži halvustamist ja pessimismi õhutamist, kuid oli siiski sunnitud möönma uue, moodsa romaani sündi eesti kirjanduses.
Romaani tegevus toimub 1920ndate aastate lõpul. Peategelaseks on jõuetu korporandist üliõpilane Oskar, kes on õpingud rahaliste raskuste ja tahtejõuetuse tõttu katkestanud, kuid tagasi maale vanematekoju minna ei soovi. Üürides tuba eestlannast majaproua kodus, armub ta koduõpetajannasse, vaesunud paruni tütresse Erikasse. Et nende armastus põrkab kokku neist palju vägevamaga – inimese olemusega, mida ükski ühiskonnakorra muutumine juba kergelt ei muuda...
Tammsaare kujutab olukorda, tüüpe ja tegelaste mõtteilma meisterlikult ning on eriti tähelepanuväärne, et kirjeldatav pole ka täna oma usutavust kaotanud ja elab jätkuvalt edasi.
Käesoleva trüki alusteks on originaalkäsikiri, mis võimaldas hilisemaid toimetusi algupärasteks kohandada, lubades lugejal Tammsaare suurepärast keelekasutust veelgi paremini nautida.


5., trükk.

Märksõnad:
eesti
ilukirjandus
romaanid

Sari: Hõbevaramu 1

Hind: 15,00 EUR
Otsing autori järgi:

Anton Hansen Tammsaare, Elu ja armastus,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Põrgupõhja uus vanapagan,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, La mastro de Kõrboja (Kõrboja peremees),
Eesti Raamat, 1976, hind: 5,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I. Kogutud teosed 6,
Eesti Raamat, 1981, hind: 7,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus II,
Eesti Raamat, 1965, hind: 4,50 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus. III jagu. Romaan,
Orto, 1947, hind: 10,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Meie rebane. Lugu noortele,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 3,50 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Ma armastasin sakslast. Romaan,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 4,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I-V,
Eesti Riiklik Kirjastus, hind: 33,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Publitsistika II (1914-1925). Kogutud teosed 16,
Eesti Raamat, 1988, hind: 9,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 4,00 eurot

Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Veera Saar, Elas kord mees,
Eesti Raamat, 1975, hind: 6,50 eurot

Karl Ristikivi, Põlev lipp,
Eesti Raamat, 1990, hind: 3,50 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Elu ja armastus,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot

Juhan Paju, Hiromandi kokteil,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,50 eurot

Heino Kees, Kannatuste algus,
1993, hind: 4,00 eurot

Viivi Luik, Ajaloo ilu,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,00 eurot

Jaan Lattik, Teekond läbi öö II,
Orto, 1952, hind: 10,00 eurot

Mati Unt, Sügisball. Stseenid linnaelust,
Eesti Raamat, 1979, hind: 15,00 eurot

Ellinor Rängel, Kullimaja Marta,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,00 eurot

Alma Teder, Ilusad päevad,
Stella, 1998, hind: 25,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4398 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ma armastasin sakslast, Anton Hansen Tammsaare, Pegasus 2007 | vanaraamat.ee
Ma armastasin sakslast, Anton Hansen Tammsaare, Pegasus 2007 | vanaraamat.ee
Ma armastasin sakslast, Anton Hansen Tammsaare, Pegasus 2007 | vanaraamat.ee
Ma armastasin sakslast, Anton Hansen Tammsaare, Pegasus 2007 | vanaraamat.ee
Ma armastasin sakslast, Anton Hansen Tammsaare, Pegasus 2007 | vanaraamat.ee
Ma armastasin sakslast, Anton Hansen Tammsaare, Pegasus 2007 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud