Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
IkaldusAutor(id): Catherine Cookson
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
Tõlkija: Triinu-Liis Looveer
ISBN: 9789985330579
Lehekülgi: 304
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 203x145 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvade kaantega raamat
Sisu:
1880. aastatel on Fellburni ümbruse farmerite kogukonnas rahaga kitsas käes, ja kui Hector Stewart teatab, et ta kavatseb abielluda jõuka Moira Conellyga, on tema poeg Daniel see, kes aimab ära selle liidu tõelise põhjuse.
Moira ei ole siiski oma mineviku ega rahalise seisu suhtes üdini aus olnud. Ta küll loodab rikkaks saada, kuid see sõltub tema tädi heldekäelisusest, kelle raha talle on lubatud. Aga kui tädi mõni aasta hiljem sureb, siis ei saa Moira oma jahmatuseks sellest mitte mingit kasu. Selle pommuudise mõju on tunda terves Stewartite perekonnas. Daniel, kes on jäänud ilma võimalusest head haridust saada, ei näe mingit väljapääsu, kuni perekondliku tragöödia tagajärjel on tal võimalik oma väljavaateid parandada ning ta leiab armastuse ja õnne, mida ta pidas kättesaamatuks . . .
See perekondlikku konflikti käsitlev võimas romaan tõestab taas, miks Catherine Cookson on Suur-britannia armastatuim jutuvestja.
Originaali pealkiri: Desert Crop. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ikaldus, Catherine Cookson, Varrak 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Marianne Cronin, Lenni ja Margoti sada aastat,
Postimees Kirjastus, 2021, hind: 25,00 eurot
Mika Waltari, Imeline Joosef ehk Elu on seiklus. Tõsine ajaviiteromaan,
Sinisukk, 1994, hind: 5,00 eurot
Mika Waltari, Imeline Joosef ehk Elu on seiklus. Tõsine ajaviiteromaan,
Sinisukk, 1994, hind: 4,00 eurot
Sophie Benedict, Grace Kelly ja armastuse hurm,
Tänapäev, 2022, hind: 20,00 eurot
Gaétan Soucy, Väike tüdruk, kes armastas liialt tuletikke,
Draakon ja Kuu, 2017, hind: 15,00 eurot
Kersti Salulaid, Kodu kotiga kaasas,
Hea Lugu, 2020, hind: 16,00 eurot
Carolly Erickson, Leedi Anne. Ajalooline romaan,
Tormikiri, 2006, hind: 12,00 eurot
Harriet Beecher Stowe, Onu Tomi onnike. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevalehe AS, Mediasat Group, 2007, hind: 9,00 eurot
João Lopes Marques, Mees, kes tahtis olla Lindbergh,
Eesti Ajalehed, 2010, hind: 10,00 eurot
Aleksandr Tšakovski, Blokaad II,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7131 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!