Ta ujub siiski, Lembit Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ta ujub siiski. . . , Lembit Uustulnd, Varrak 2011 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Must mägi"
1 tk kogusumma: 1,00 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri: Ta ujub siiski...
Autor(id): Lembit Uustulnd
Kujundaja: Anne Pikkov


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789985324080
Lehekülgi: 188

Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 177 × 222 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadist, kõvade kaantega

Sisu:
#T121# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 256

Tallinki laevakapten ja kirjanik – mitme haarava mereromaani autor Lembit Uustulnd on sedapuhku kirjutanud loo lastele. Ilmselt hakkavad seda raamatut fännama kõik väikesed (ja suuremad) poisid, aga miks ka mitte tüdrukud. On ju laevasõit ja elu merel, millest Uustulndi raamatus juttu tuleb, üks ütlemata põnev asi – vanusest ja soost küsimata.
Raamat on pooldokumentaalne – jutustus sellest, kuidas Uustulndi tütrepojad Mats ja Tõnn vanaisaga reisi Rootsi kaasa tegid, mida nad laevas nägid ja millistest sündmustest osa said. Kõige selle käigus saame tuttavaks reisilaevaga, ametimeeste ja nende töödega, käime külas Rootsi kuningal ning imetleme muuseumis svensonite kuulsat sõjalaeva „Vasa“. Matsil ja Tõnnil on ka igapäevases elus annet sattuda põnevatesse seiklustesse ning selles suhtes pole teistsugune ka nende laevareis.
Paeluvalt ja hea huumoriga kirjutatud raamat aitab lastele selgitada meresõidu võlu, näitab laevaelu oma kõigis kirevates värvides ning avardab pisutki meie teadmisi sellest valdkonnast.

Hind: 10,00 EUR
Teema Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:

Dagmar Normet, Une-Mati Rannakülas,
Eesti Raamat, 1986, hind: 8,00 eurot

Astrid Reinla, Pätu,
Eesti Raamat, 1988, hind: 1,00 eurot

Uno Leies, Tipp ja Täpp,
Eesti Raamat, 1986, hind: 1,20 eurot

Eno Raud, Sipsik,
Eesti Raamat, 1981, hind: 6,00 eurot

Jaanus Vaiksoo, Neli hommikut ja üks õhtu,
Avita, 2000, hind: 4,50 eurot

Ruth Vassel, Vihma vari,
Tänapäev, 2005, hind: 11,00 eurot

Kristel Salu, Viljaküla Brita pajatused,
Eesti Keele Sihtasutus, 2003, hind: 7,00 eurot

Juhani Püttsepp, Anni rännuteel,
Saara Kirjastus, 2005, hind: 7,00 eurot

Rein Raamat, Suur Tõll,
Perioodika, 1982, hind: 4,50 eurot

Sass Henno, Mina olin siin. 1. osa. Esimene arest,
Eesti Päevaleht, 2005, hind: 17,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3605 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ta ujub siiski..., Lembit Uustulnd, Varrak 2011 | vanaraamat.ee
Ta ujub siiski..., Lembit Uustulnd, Varrak 2011 | vanaraamat.ee
Ta ujub siiski..., Lembit Uustulnd, Varrak 2011 | vanaraamat.ee
Ta ujub siiski..., Lembit Uustulnd, Varrak 2011 | vanaraamat.ee
Ta ujub siiski..., Lembit Uustulnd, Varrak 2011 | vanaraamat.ee
Ta ujub siiski..., Lembit Uustulnd, Varrak 2011 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud