Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
VõimumängudAutor(id): Phillip Margolin
Kujundaja: Reet Helm
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Maia Planhof
ISBN: 9949120497
Lehekülgi: 352
Seisukord: kasutatud raamat, normaalses seisukorras
Mõõdud: 150 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
#T069# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 022
Kaunis suveõhtu Portlandis, Oregonis. Noor advokaat ja üksikema Ami Vergano tuleb koos üürniku ja uue sõbra Dan Morelliga vaatama oma poja Ryani pesapallimatši lasteliigas. Kui abitreener järsku haigestub, on Morelli hea meelega valmis teda asendama. Ent siis blokeerib üks mängija jõhkralt teise ja puhkeb kaklus. Enne veel kui mäng lõpeb, on Ami tunnistajaks vägivallale, mis šokeerib ja kohutab teda ning paneb kahtlema kõiges, mida ta enda arvates Morelli kohta teadis.
Kontinendi teises küljes, Washingtoni odavas motellitoas, jälgib endine vaimuhaigla patsient, tabloidlehe Exposed reporter Vanessa Kohler televiisorist lõiku verisest võitlusest mänguväljakul ja võtab kiiresti kõne föderaalsesse juurdlusbüroosse. Ta on palju aastaid rääkinud igaühele, kes kuulata viitsis, valitsuse üüratust vandenõust salajase militaarüksuse varjamiseks, mida juhtis praegune presidendikandidaat kindral Morris Wingate, ent aastaid on kõik tema jutu tähele panemata jätnud. Kui Vanessa näeb Dan Morellit võitlemas, usub ta, et on leidnud võtme, kuidas tõestada, et tema teooriad vastavad tõele.
Vanessa palkab Ami Vergano esindama Morellit, keda süüdistatakse mõrvakatses. Kas endine vaimuhaige Vanessa ja avalikult massimõrvariks peetu Morelli räägivad riigi ühe lugupeetuma sõjaväelase ja poliitiku, kindlalt presidendiks pürgiva mehe kohta tõtt?
Või on nende süüdistused kahe haige mõistuse produkt?
Ami peab ainuüksi oma mõistuselt tuge otsides otsustama, keda ja mida uskuda...
Originaali pealkiri: Lost lake
ameerika ilukirjandus, kriminaalromaanid
Hind:
9,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Väinö Linna, Sõjaromaan,
Eesti Päevalehe Kirjastus, 2006, hind: 13,00 eurot
Jaan Kross, Silmade avamise päev (jutustused),
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot
Karl Ristikivi, Tuli ja raud,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot
Frederick Forsyth, Šaakali päev,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot
Oskar Luts. Toimetanud Katre Ligi, Aivo Lõhmus, Talve. Arnold Karu ümberkirjutuse järgi,
Ilmamaa, 1994, hind: 6,00 eurot
Émile Zola, Söekaevurid,
Eesti Raamat, 1981, hind: 3,50 eurot
Honoré de Balzac, Isa Goriot,
Eesti Raamat, 1971, hind: 6,50 eurot
Edward Morgan Forster, Howards End,
Eesti Raamat, 1995, hind: 5,00 eurot
Edward Morgan Forster, Howards End,
Eesti Raamat, 1995, hind: 4,00 eurot
Stef Penney; Toimetanud: Tene Hook, Huntide hellus,
Pegasus, 2008, hind: 15,00 eurot
Ilukirjandus all on 22544 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!