Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Väike hiir läheb telkimaAutor(id): Riikka Jäntti
Kirjastus: Rahva Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel: soome keel
Tõlkija: Dea Oidekivi
ISBN: 9789916144480
Lehekülgi: 44
Sari: Väike hiir
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 168x192
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Väike hiir sõidab saarele telkima!
Ühel ilusal suvepäeval pakivad väike hiir ja ema kimpsud-kompsud kokku ja sõidavad ööseks saarele. Neil on kaasas kuppeltelk, magamiskotid ja muidugi maiuspalad. Kohale jõudes aitab hiireke emal telgi üles panna ja siis lähevad nad grillima.
Telgiseintest läbi kumav hämar valgus muudab kõik roheliseks. Väike hiir kuulab ööhääli. Seal on vares ja kajakas, aga see on hoopis mootorpaat! Hiireke magab hästi, aga emale teeb selg veidi valu. Hommikul ärkavad nad vara ja uurivad saart. Pärast ujumist läheb kõht väga tühjaks, ent õnneks on saarerestoran avatud!
Soe ja humoorikas pildiraamat väikese linnahiire tegemistest, kellega on lapsel lihtne samastuda. Sobilik ettelugemiseks juba päris pisikesele lapsele ja ka natuke suuremale, kes harjutab lause tasandil lugemistehnikat.
Raamatut saab lugeda trükitähtedes.
Märksõnad:
Rahva Raamat
Väike hiir
soome
lastekirjandus
jutud
suurtähtraamatud
pildiraamatud
Pikku hiiri telttaretkellä. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Väike hiir läheb telkima, Riikka Jäntti, Rahva Raamat 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
koostanud ja kujundanud Andres Jaaksoo, Eesti lastekirjanduse antoloogia. XII köide. Rähn, mis sa toksid?,
Steamark, 2002, hind: 11,00 eurot
Jaan Kaplinski, Kaks päikest. Teistmoodi muinaslood,
Tänapäev, 2005, hind: 14,00 eurot
Rachel Renée Russell, kaasautorid Nikki Russell ja Erin Russell, Luuseri päevik. Lood mitte kuigi luuserlikust draamakuningannast,
Sinisukk, 2019, hind: 21,00 eurot
Barbie ja Merineitsi lugu. Barbie ja printsesside kool,
Egmont Estonia, 2013, hind: 5,00 eurot
Kristina Ruder, Sigalahedad merioravad?,
Hea Tegu, 2019, hind: 5,00 eurot
Christine Nöstlinger, Vahetuslaps,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Walt Disney, Must pada,
Egmont Estonia, 1993, hind: 2,00 eurot
Iko Maran, Läki metsa!,
Eesti Raamat, 1966, hind: 3,00 eurot
Walt Disney, Pinocchio,
Egmont Estonia, 1992, hind: 2,00 eurot
Erich Kästner, Veel üks Lotte (jutustus),
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14932 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!