Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Anarhistist pankur ja teisi jutteAutor(id): Fernando Pessoa; koostaja: Martin Kivirand; toimetaja: Agnes Ojala; eessõna Tõnu Õnnepalu
Kujundaja: Heiko Unt
Kirjastus: Paradiis
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Maarja Kaplinski, Janne Kukk, Tiina Vahtras, Mario Kivistik
ISBN: 9789916994894
Lehekülgi: 208
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 140x205
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Fernando Pessoa (1888–1935) on üks olulisemaid 20. sajandi kirjanikke portugali keeleruumis, aga ka terves maailmas. Ta oli nii poeet, proosakirjanik, kirjanduskriitik, tõlkija, kirjastaja kui ka filosoof.
Eesti keeles on Pessoa loomingust ilmunud peamiselt tema luulet tutvustavad valimikud „Autopsühhograafia“ (1973), „Tubakapood“ (2009, 2022) ja „Sõnum“ (2010) ning proosateos „Rahutuse raamat“ (2022).
Siinne jutukogu toob eesti lugejani valiku Pessoa proosaloomingust selle erinevates kihistustes: iselaadsest müstikast kuni ühiskonnairooniani. Raamatusse on valitud 20 teksti, millest kõik peale kogumiku nimiloo ilmuvad eesti keeles esmakordselt.
Märksõnad:
Paradiis
Heiko Unt
portugali ilukirjandus
jutud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Anarhistist pankur ja teisi jutte, Fernando Pessoa; koostaja: Martin Kivirand; toimetaja: Agnes Ojala; eessõna Tõnu Õnnepalu, Paradiis 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Maksim Gorki, Muinasjutud Itaaliast,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,50 eurot
Nicola Cornick, Üks nurjatu patt. Kõrgseltskonna skandaalsed naised. 2. osa,
Ersen, 2011, hind: 17,00 eurot
Bernard Cornwell, Sharpei kuld. Richard Sharpe ja Almeida purustamine augustis 1810,
Varrak, 1998, hind: 7,00 eurot
Pat Conroy, Rannamuusika II,
Kupar, 2001, hind: 7,00 eurot
Nicola Cornick, Skandaalisahin (1. osa). Kõrgseltskonna skandaalsed naised,
Ersen, 2011, hind: 15,00 eurot
Pat Conroy, Rannamuusika I,
Kupar, 2000, hind: 7,00 eurot
Roman Dobrzynski, Zamenhofi tänav,
Eesti Raamat, 2008, hind: 4,00 eurot
Illa van Bergh, Ta tagastas sõrmuse. Unustada meest aga ei suutnud...,
Odamees, 2001, hind: 4,00 eurot
Barbara Delinsky, Õnnetud juhused. New York Timesi Bestseller,
Ersen, 2003, hind: 9,00 eurot
James Herriot, Koerajutud,
Eesti Raamat, 1995, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7128 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!