2000 enim kasutatavat inglise Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! 2000 enim kasutatavat inglise keele sõna, Ersen 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Наставление по стр..""Mesilasema toitepiim ja tervis""Linalakk ja Rosalind""Ma armastasin Eestit (mälestused)""Pärast""Eesti NSV kunstnikud Suures Isamaa..""Millenary Tartu. The city of youth..""Üksi rändan. Kodu on ilus""Measurement of top-of-canopy spect..""Maasikasordid ja nende kasvatamine""Soovide hoidja""Akadeemia 1992/9""Tegelik küülikute kasvatamine""Hüvastijätuvalss""Süüfilis""Siis kui loomad veel rääkisid""No logo. Sihikule on võetud brän..""Jutustus rattast""Eesti kergejõustiku pool sajandit..""Nulli ja lõpmatuse kohal""Napoleon Bonaparte. Peeter Suure v..""Benno Hansen / Бенно Ханс..""Sädeinimeste lood. 84 avameelset ..""Vaimne resonants. Enesejõustamise..""Kooliraha""Vanempioneerijuhi käsiraamat I""Книга, которая леч..""Imeline Ajalugu 2013/7. Ostetuim k..""Naudi elu rõõme (katkend proosal..""Физика веры""Grand Marinast Kadriorgu. Lisatud ..""Punane ja must. XIX sajandi krooni..""Trames 2005/vol. 9, No 2. Journal ..""Filosoofia ajalugu I. Antiikfiloso..""Eesti perenaise 100 rooga""Vanad kased. Luuletusi""Muunduv rahvakultuur. Etnograafili..""Minu kodumaa""Õed""Lüpsiseadmed""Luulet""Devoted to life""Eesti kool 21. sajandi algul: kool..""Kodu 1927/19. Perekondlik kirjandu..""Natural polymorphisms and transmit..""Looduse harmoonia""Mitmekesi maateral (jutustused)""Eesti kooli ajalugu. Algusest kun..""Värvustelevisioon?... See on peaa..""Sotsialistlik Põllumajandus 1973/..""Tardunud muusika""Lõbus lesknaine Lõuna-Eestist""Päikese varjupool""Traatide vahel""Salakaubavedaja ja aadlineiu. Siid..""Õilis rüütel""The Queen of Spades""Kibe pill""Verbrechen und Strafe (Kuritöö j..""Globaalprohvetlus""Paradoks 2004/9""Mis ripakil, see ära""Kõik võib veel hästi minna""Kangelane tiigrinahas""Olgu, Jeeves""Vennad Hardy'd: Sigma Seitsme sala..""Ghrelin concentration in boys at d..""Mida teeb hiir pühapäeval?""Aastaraamat 2008. Eesti Kodu-uurim..""Black Conchi näkk""Uus Talu 1938/12. Rahvalik põllum..""Unetus""Rohtaed""Kivid ja leib I""Luuleseletamine""Tornid silmapiiril. Romaan kunstni..""Kass, koer ja kaks õde""Preisi ohvitser""Silmuskudumine""Taimekaitsesüsteem kolhoosidele j..""Hiina loomade horoskoop 1.""Eesti ajalugu ühenduses üldajalo..""Inimene, sõiduk, tee""Ein Abend am Kamin. Eindrücke aus..""Helsingist Helsingisse. Kergejõus..""Põllumehe teatmik 1978""Röövitud""Horoskoobi ajalugu""Kurr ja Nurr. Luulevalimik""Vaieldamatult sinu. Triloogia 2. r..""Saladused ja valed. CIA teadvuseko..""Aed. Aianduse ajakiri 1938/11. XVI..""Navarone suurtükid. XX sajandi ro..""Mees parimais aastais""Taltsutatud lammas""Vaba Eesti 1964/3. Vabadusmeelsete.."
96 tk kogusumma: 827,20 EUR

Teema: Keeleõpikud
Pealkiri: 2000 enim kasutatavat inglise keele sõna
Autor(id):
Kujundaja: Ülle Piisel


Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel:
Tõlkija: Anne Kull
ISBN: 9985769864
Lehekülgi: 320

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat

Mõõdud: 145 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 054

Sõnaraamatus kirjeldatakse 2000 tänapäeva inglise keele kõige sagedamini kasutatavad sõnad. Sõnatarvitustest moodustavad need 86 protsenti. See õppevahend on mõeldud inglise keele õppimise tõhustamiseks. Sõnade tähenduste selgitamiseks on toodud näiteid. Antakse ka grammatilisi juhiseid. Neid sõnu kasutades on võimalik kõnelda ja kirjutada mis tahes igapäevaelu teemal.



Märksõnad
inglise keel
eesti keel
sõnaraamatud
sagedussõnastikud

Hind: 21,00 EUR
2000 enim kasutatavat inglise keele sõna, Ersen 2005 | vanaraamat.ee
2000 enim kasutatavat inglise keele sõna, Ersen 2005 | vanaraamat.ee
2000 enim kasutatavat inglise keele sõna, Ersen 2005 | vanaraamat.ee
2000 enim kasutatavat inglise keele sõna, Ersen 2005 | vanaraamat.ee
2000 enim kasutatavat inglise keele sõna, Ersen 2005 | vanaraamat.ee
2000 enim kasutatavat inglise keele sõna, Ersen 2005 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud