Vanaisa püss Jahimehejutte ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid, Juhan Sookas, Keskkomitee 1967 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Eesti NSV. Teatmik""Eesti majanduse teataja 6 (181) 20..""Julge olla sina ise! Naine tööel..""Eesti Naine. EK(b)P KK ajakiri 194..""Bhagavad-gita. Nii nagu see on""Otsingult avastusele. Loomevõime ..""Karune lugu""Saladus""Edukas karjäär nädalaga""Ainuke""Minu elu kutse. Avasta oma tõelin..""Looming 2004/6""Alkohol lihtsa meetodiga kontrolli..""Testid tüdrukutele""Kõgõ ilma mõts""Pereraamat. Kuidas õnnelikult koo..""Vasakukäelisus? Nõuanderaamat""Püha taevas, sa oled rase!""Tuba hommikueinega. Jutustus""Tegelusraamat. Euroopa""Seiklused jõekaldal""Juku suusakool""Energiaallika raamat""Mõjuvõim""Бахчисарай""Tulemuslik töö paketiga Microsof..""Handbook Of The Teaching Of Psycho..""Tugiõpilase käsiraamat""Sõbraks oma meelte ja maitsetega...""Vikerkaar 2019/3. Eesti Kirjanike ..""Õnneliku kodu ja pere saladus""Rootsi muinasjutte. Saja rahva loo..""Sanitaarsalklase õpik""Parma klooster""Jumala teedel""Täheke 2018/1""Talvemuinasjutud""Grillitud toidud""Nõukogude Liidu Suurest Isamaasõ..""Looming 1970/7""Kodutohter 1993/7""Värvilised salatid""Requiem op. 89. Vocal score""Eesti rahva ajalugu""Linnud""Angry Birds. Pahade põrsaste muna..""Väike Nicolas. Väike Nicolas ja ..""Kaugmatkaja käsiraamat""Kodulinna ingel""Kägistatud kirekirjanik""Kutsikas""Meie rekord""Häbi ja armukadedus. Hinge keeris..""Muinasjutud Itaaliast""Kehakultuurlase käsiraamat 1948""Süttimiskoht""Kui mina sirgusin suuremaks…. Ka..""Walesi muinasjutud ja muistendid""Kahaneva valguse aegu""Karli ja Linda lood""Kaasautorid 1""Kärssava kupli juhtum""Tark mees taskus. Eesti ennemuists..""Mahehuumor. Estraadiintermeediumid""Tõmmu ja vallatu""Eesti-inglise sõnaraamat / Estoni..""Naerev politseinik""Lühientsüklopeedia. Täppisteadu..""Stockholm 1793""Surmani truu""Ainult tüdrukutele! Kõik suureks..""Roog- ja õlgkatused""Maivälk"
73 tk kogusumma: 707,52 EUR

Teema: Huumor
Pealkiri: Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid
Autor(id): Juhan Sookas
Kujundaja: Romulus Tiitus


Kirjastus: Keskkomitee
Linn: Tallinn
Aasta: 1967
Originaalkeel: eesti
Lehekülgi: 93
Sari: Pikker

Seisukord: kohati kulunud selg, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 127 × 196 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Märksõnad
eesti
ilukirjandus
humoreskid (kirj.)
Pikker

Hind: 8,00 EUR
Otsing autori järgi:

Juhan Sookas, Sokuperutaja. Huumori- ja satiirivalimik,
Pikker, 1971, hind: 5,00 eurot

Teema Huumor alla viimati lisatud:

Rohke Debelakk, Õigus ja tõde. Libauudised 1994-2009,
Kirjastuskeskus, 2010, hind: 10,00 eurot

Mark Levengood, Unni Lindell, Mää-mää, valge tall. Vanad tädid enam ei mune II,
Varrak, 2004, hind: 4,00 eurot

Sassa Melderi kõned,
Pikker, 1970, hind: 4,00 eurot

Mart Juur, Igaüks on imelik,
Rahva Raamat, 2020, hind: 16,00 eurot

Pikker 1983/4,
AS Pikker, 1983, hind: 4,00 eurot

Pikker 1982/10,
AS Pikker, 1982, hind: 4,00 eurot

Oskar Loorits, Okupatsioon rahvapilke kõverpeeglis,
Olion, 1994, hind: 5,00 eurot

Juhan Sookas, Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid,
Keskkomitee, 1967, hind: 8,00 eurot

Kalju Kurepõld, Pildipasunaga,
EKP Keskkomitee Kirjastus, 1967, hind: 2,50 eurot

Kalju Kass, Vastasseina nael,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot



Huumor all on 1537 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid, Juhan Sookas, Keskkomitee 1967 | vanaraamat.ee
Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid, Juhan Sookas, Keskkomitee 1967 | vanaraamat.ee
Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid, Juhan Sookas, Keskkomitee 1967 | vanaraamat.ee
Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid, Juhan Sookas, Keskkomitee 1967 | vanaraamat.ee
Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid, Juhan Sookas, Keskkomitee 1967 | vanaraamat.ee
Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid, Juhan Sookas, Keskkomitee 1967 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud