Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Piia Präänik kolib sisseAutor(id): Kairi Look
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949278459
Lehekülgi: 104
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 168x230
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Piia Präänik kolib isa, ema ja kass Nuustikuga hubasesse puumajja Papli puiesteel. Tema uusaastasoov on lihtne: leida uues kodus palju sõpru. Ja Piia ei pea pettuma! Maja number 5 on lahedatest tegelastest pungil – alates ülakorruse pontsakast bernhardiinist ja riidekapis redutavast koist ning lõpetades Kanadast pärit Jackiga, kes armastab kohutavalt karusid. Ja siis on Piial ju veel maailma parim onu Rasmus, kes armastab punki ja pungi. Kairi Look (snd 1983) on eesti lastekirjanik. Kirjastus Tänapäev on avaldanud kolm Kairi raamatut: „Leemuripoeg Ville teeb sääred” (2012, III koht lastejutuvõistlusel „Minu esimene raamat”), „Lennujaama lutikad ei anna alla” (2014, I koht lastejutuvõistlusel „Minu esimene raamat”) ja „Peeter, sõpradele Peetrike” (2014, Tartu lastekirjanduse auhind).
Märksõnad:
Koolibri
eesti
lastekirjandus
jutustused
Tänapäev
Ulla saar
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Piia Präänik kolib sisse, Kairi Look, Tänapäev 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Kertu Sillaste, Mina olen kunstnik,
Koolibri, 2018, hind: 10,00 eurot
Kreet Rosin-Pindmaa, Maximuse muhedad mõtisklused / Maximusõ muhhe mõtõlusõ,
Mekaks OÜ, 2020, hind: 14,00 eurot
Pavel Varunin, Rääbu ja Valge Peipsimaa,
2015, hind: 10,00 eurot
Clive Gifford, Robotite maailm,
Sinisukk, 2018, hind: 11,00 eurot
Hannele Huovi, Suur tütrik ja Pirhonen,
Võro Instituut, 2014, hind: 4,00 eurot
Nicola Baxter, Üheskoos unemaale,
Egmont Estonia, 2006, hind: 7,00 eurot
Tekstide autor: Karla S. Sommer; toimetaja Aidi Vallik, Loomavalmid lastele,
Sinisukk, 2020, hind: 12,00 eurot
Rene Cloke, Metsanurga lood,
Sinisukk, 2013, hind: 10,00 eurot
Science Museum, See raamat teeb sinust teadlase. Katseta, kujutle, nuputa. Valged lehed sinu ideede jaoks,
Argo, 2017, hind: 9,00 eurot
Tiina Männapsoo, Lemmiklooma teine elu,
Mytho, 2017, hind: 6,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15645 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!