Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Emma leidmineAutor(id): Steena Holmes
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949828166
Lehekülgi: 272
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Emma!ˮ Megan jooksis välja, hüüdes oma tütre nime. Ta peatus keset sissesõiduteed ja uuris ümbrust. Ei midagi. Emmat polnud liblikaid jälitamas ega aias lilli välja tirimas ega võililledega mängimas. Teda polnud kusagil. Megan hüüdis nii valjusti, kui suutis, pisarad mööda nägu alla voolamas. Emma oli kadunud.
Viimane kord nägi Megan oma noorimat tütart Emmat tema kolmandal sünnipäeval. Nüüd, kaks aastat hiljem, näeb ta oma tütre nägu igas mööduvas blondis tüdrukus – toidukaupluses, autoakendes, arsti vastuvõturuumis. Ta otsustab tütre kindlasti üles otsida, kuid tema pühendumus läheneb juba kinnismõttele, kui ta leiab end järgnemas igale väiksele tüdrukule, kes sarnaneb tema kadunud tütrega.
Pärast Emma kaotsiminekut on Megan kaugenenud sõpradest ja perekonnast. Ta kaks vanemat tütart panevad pahaks ema järeleandmatult viljatuid otsinguid ning tema abikaasa Peter palub tal Emma kadumisega leppida, enne kui see kinnismõte põhjustab ülejäänud perekonna lagunemise.
Samal ajal samas väikelinnas on Jack kiindunud tütretütar Emmiesse, kuid ta on hakanud kahtlema oma naise Dottie salapärases jutus Emmie ja tema ema Mary kohta. Kui Dottie vajub dementsusse, peab Jack paratamatult mõtlema, kas Dottie varjab tema eest mingit tumedat saladust.
Jacki ja Megani elud ristuvad linna laadal, kui Megan teeb foto väikesest tüdrukust koos vanavanematega – teguviis, mis võib viia katastroofini mõlema perekonna jaoks.
Originaali pealkiri Finding Emma. Eesti keeles
Märksõnad:
Ersen
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Emma leidmine, Steena Holmes, Ersen 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Gustav Meyrink, Golem,
Kupar, 1994, hind: 9,00 eurot
Mika Waltari, Võõras mees tuli tallu. Fine van Brooklyn. Kuumaastik,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,00 eurot
John Grisham, Partner,
Varrak, 1999, hind: 8,50 eurot
Mika Waltari, Sinuhe. Viisteist raamatut arst Sinuhe elust umbes 1390-1335 e. Kr.,
Eesti Raamat, 1991, hind: 16,00 eurot
Jacqueline Susann, Nukkude org I,
Varrak, 1992, hind: 3,00 eurot
Norma Khouri, Kaotatud au. Armastus ja surm tänapäeva Jordaanias,
Sinisukk, 2003, hind: 11,00 eurot
David Guterson, Lumi langeb seedritele,
Eesti Raamat, 2000, hind: 6,00 eurot
Michael Kernan, Frans Halsi kadunud päevaraamatud,
Kunst, 1998, hind: 4,00 eurot
Salman Rushdie, Mauri viimne ohe. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, 2008, hind: 14,00 eurot
Arkadi Strugatski ja Boriss Strugatski, Hukkunud alpinisti hotell. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
2008, hind: 11,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7126 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!