Maailma toidud eesti maitses, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Maailma toidud eesti maitses, Vladimir Iljin, Henno Leissoo, Ajakirjade Kirjastus 2014 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kool piiril""Händikäp""Laualühtrid. Näituse juht""Jean-Christophe III""Nalja nabani. Anekdoodid Ivar Kall..""Eesti Loodus 1970/4. ENSV Teaduste..""Kas nende asjade üle tohib naerda..""Mis teha, Ann?""Pruudi ema""Aadam, Eeva ja kokkuhoid. Bulgaari..""Suur armastus""Globaalne Eesti""Ainult hüvitis""Pikker 1988/23""Kaheldav abielu""Lev Tolstoi tarkuseraamat""Ravimtaimepiibel""Maaparandusmasinate ekspluatsioon""Surmapõletaja""Näidendid""Mardileib""Soome keele õpik""Vastuvõtt ilma järjekorrata""Olen algus ja lõpp""Mulla Nasreddin. Naljandid""6 Brandenburg Concertos (2 plaadig..""Lerna hüdra. Kriminaaljutustus""Tallinna III graafikatriennaal. II..""Floristilised märkmed I, 2. ФлÐ..""Muinasjutud Caprine""Reebuse rahvas ehk Piltlaulud ehk ..""Lindude käitumine""August 1939""Hiiu nalju ja pilkelugusid (1. osa..""Finzi-Continide aed""Tasuja. Jutustus Eesti vanast ajas..""Luuka evangeelium""Koduõue kujundamine""Maa [luuletused]""Vaikuskont""Uba aias ja köögis""Näota mehe saladuslik mõistatus ..""Moosekant-Janko""Aristarkhovi meetod""Kõige kõrgemal tasandil. Teine o..""Tervendaja 2010/9""Loodusravi abil mitte kunagi enam ..""Kiusatus""Merikarbiotsijad""Otsemaid miljonäriks. Miljonär a..""Kuldking""Sugulased""Vapruse punane pitser""Da Vinci kood""Laulge kaasa! 70""GilgameÅ¡. Veeuputuseaegseid lugus..""Kõnts""Soome keele õpik iseõppijaile""Ütle mulle, kui palju!?""Fool For Love: Music From The Moti..""Must märkmik""Ederlezi""Merejutud""Parkinsoni seadus"
64 tk kogusumma: 451,90 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Maailma toidud eesti maitses
Autor(id): Vladimir Iljin, Henno Leissoo

Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789949390175
Lehekülgi: 100

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 225x170
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Hea lugeja, ära mängi toiduga, vaid mängi ja katseta maitsetega. Julge katsetada ja proovida. Ära karda ebaõnnestuda, ainult nii võid jõuda õnnestumisteni. See raamat on julgustuseks, inspiratsiooniks ja innustuseks – nii maitsete kui serveeringute vallas. Vladimir Iljin on mitmekülgsete ja rikkalike kogemustega kokk, kes on töötanud mitmes Euroopa tipprestoranis ning viimasel aastal tutvustanud restoranides MIX ja My Cafe fusion-kööki. Fusion-köögi retseptides segunevad Euroopa köögi maitsed Kaug-Ida ja Kesk-Aasia omadega. Fusion kogus populaarsust juba 1970. aastatel. Vladimiri jaoks tähendab fusion-köök lihtsaid roogasid, mis sünnivad erinevaid toiduaineid ja rahvuskööke tundva koka inspiratsioonist ning soovist luua üha uusi üllatavaid kulinaarseid teoseid.

Märksõnad:
Ajakirjade Kirjastus
kokad
toidud
rahvustoidud
toiduvalmistamine
toiduained
Eesti
kokaraamatud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Kerged magustoidud [50 retsepti!],
Ühinenud Ajakirjad, 2018, hind: 5,00 eurot

Koostaja Gerda Kroom, Moodsad ahjuküpsetised. Toidu valmistamine küpsetuskotis, fooliumis, küpsetuspaberis ja tinas,
Odamees, 2024, hind: 15,00 eurot

Koostanud Erik Enden, Pille Enden, Laste kokaraamat,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 14,00 eurot

Maitsvad suupisted,
Odamees, 2015, hind: 10,00 eurot

Linda Petti, Roosõielised Linda Petti köögis,
Valgus, 1992, hind: 4,00 eurot

Linda Petti, Kartulitoite,
Valgus, 1989, hind: 2,00 eurot

Elle Reeder, Hoidistamine,
Valgus, 1993, hind: 5,00 eurot

Laine Remmelgas, Magustoidud (käsiraamat),
Valgus, 1985, hind: 2,00 eurot

Linda Petti, Juust,
Valgus, 1984, hind: 3,00 eurot

Salme Masso, Õunaraamat. Toidud, hoidised, säilitamine,
Valgus, 1988, hind: 2,50 eurot



Kokaraamatud all on 2323 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Maailma toidud eesti maitses, Vladimir Iljin, Henno Leissoo, Ajakirjade Kirjastus 2014 | vanaraamat.ee
Maailma toidud eesti maitses, Vladimir Iljin, Henno Leissoo, Ajakirjade Kirjastus 2014 | vanaraamat.ee
Maailma toidud eesti maitses, Vladimir Iljin, Henno Leissoo, Ajakirjade Kirjastus 2014 | vanaraamat.ee
Maailma toidud eesti maitses, Vladimir Iljin, Henno Leissoo, Ajakirjade Kirjastus 2014 | vanaraamat.ee
Maailma toidud eesti maitses, Vladimir Iljin, Henno Leissoo, Ajakirjade Kirjastus 2014 | vanaraamat.ee
Maailma toidud eesti maitses, Vladimir Iljin, Henno Leissoo, Ajakirjade Kirjastus 2014 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud