Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Kartul ja teised maitsvad juurikadAutor(id): koostanud ja retseptid: Marika Vingissar; toimetanud Tiina Lebane
Kujundaja: Anu Maarand
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949696727
Lehekülgi: 56
Sari: 50 retsepti!
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 168x228
Suurus: piklikus tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kes meist ei teaks, et iga päev peab sööma vähemalt pool kilo aedvilja. See tundub tülikas, sest juurvilju peab pesema, koorima ja tükeldama ning lõpuks neist ka toidu valmistama.
Tegelikult on köögiviljad nii maitsvad ja tervislikud, et kogu nähtud vaev tasub end kuhjaga ära. Tuleb vaid fantaasiale voli anda ja juurvilju vaheldusrikkalt kasutada.
Kartulite või makaronide asemel võib liharoa lisandiks pakkuda näiteks porgandit. Tõmba kooritud porgandist koorimisnoaga pikad õhukesed ribad. Hoia neid lühikest aega keevas vees ja ongi magus praekõrvane olemas. Ribasid võib kasutada ka toorsalatis. Tihtipeale ei taha lapsed keedetud porgandit, küll aga söövad hea meelega lihapalle. Kotleti- ja lihapallitaina hulka võib rohkelt porgandit riivida, see annab hea magusa maitse ja märkamatult saab kätte ka päevase juurviljaportsu.
Kõige paremad on muidugi hooajalised aedviljad, kuid õnneks leiab ka külmletist tükeldatud ja külmutatud aedvilju, millest saab kiiresti õhtusöögi valmistada.
Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
köögiviljad
köögiviljatoidud
juurviljad
kokaraamatud
50 retsepti!
Viiskümmend retsepti!
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kartul ja teised maitsvad juurikad, koostanud ja retseptid: Marika Vingissar; toimetanud Tiina Lebane, Ühinenud Ajakirjad 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
Koostanud Heino Väli, Jutupaunik 1981,
Eesti Raamat, 1981, hind: 5,00 eurot
Koostanud Radomira Stefanova, Suure Vanga 365 nõuannet,
Ersen, 2014, hind: 25,00 eurot
Koostanud: Györgi Földes, Leidi Veskis, Väändikäkk. Ungari huumori- ja satiirivalimik,
Pikker, 1972, hind: 3,00 eurot
Koostanud: Peeter Vähi. Toimetanud: Raimond Lätte, Laulab Vitamiin,
Eesti Raamat, 1983, hind: 2,50 eurot
Koostanud ja järelsõna: Ants Järv, Meie kiisul kriimud silmad. Vana-vana-vanaemade-isade lastelaule,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
Jakob Hurt. Koostanud: Ruth Mirov, Neli keelt Vanast kandlest. Setu rahvalaulud,
Kunst, 1989, hind: 7,00 eurot
Rudolf Tobias. Koostanud Vardo Rumessen, In puncto musicorum,
Ilmamaa, 1995, hind: 9,00 eurot
Rudolf Tobias. Koostanud Vardo Rumessen, In puncto musicorum,
Ilmamaa, 1995, hind: 5,00 eurot
Koostanud Hanno Mägi, Dinosauruste saladused,
Perioodika, 1994, hind: 3,50 eurot
Koostanud D. Del, Hiromantia alused. Õpetus käejoontest keskaegsete ja Indiast pärit allikate põhjal,
Kinsiver, 1993, hind: 7,50 eurot
Koostanud Ene Kulderknup, Õppe- ja kasvatustööst I kooliastmes,
Argo, 2004, hind: 10,00 eurot
Külli Relve, Leho Tedersoo ja Mare Toom. Koostanud Ülle Kollist, Bioloogia 8. klassile. 1. osa. Uus õppekava,
Avita, 2012, hind: 4,00 eurot
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Kerged magustoidud [50 retsepti!],
Ühinenud Ajakirjad, 2018, hind: 5,00 eurot
Koostaja Gerda Kroom, Moodsad ahjuküpsetised. Toidu valmistamine küpsetuskotis, fooliumis, küpsetuspaberis ja tinas,
Odamees, 2024, hind: 15,00 eurot
Koostanud Erik Enden, Pille Enden, Laste kokaraamat,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 14,00 eurot
Maitsvad suupisted,
Odamees, 2015, hind: 10,00 eurot
Linda Petti, Roosõielised Linda Petti köögis,
Valgus, 1992, hind: 4,00 eurot
Linda Petti, Kartulitoite,
Valgus, 1989, hind: 2,00 eurot
Elle Reeder, Hoidistamine,
Valgus, 1993, hind: 5,00 eurot
Laine Remmelgas, Magustoidud (käsiraamat),
Valgus, 1985, hind: 2,00 eurot
Linda Petti, Juust,
Valgus, 1984, hind: 3,00 eurot
Salme Masso, Õunaraamat. Toidud, hoidised, säilitamine,
Valgus, 1988, hind: 2,50 eurot
Kokaraamatud all on 2323 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!