Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Rakel. Hildur 4Autor(id): Satu Rämö
Kujundaja: Külli Tammes
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel:
Tõlkija: Toomas Tallo
ISBN: 9789908511092
Lehekülgi: 352
Sari: Hildur 4
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Uurija Hildur Rúnarsdóttiri argipäev on pikka aega olnud rahulik ja vaikne on olnud ka Läänefjordides. Ka Jakob Johanson on rahul, kuigi Jakobi poja Islandile toomine pole läinud probleemideta. Hildur käib regulaarselt hooldekodus oma peresõpra Helgat vaatamas. Vanu aegu meenutades hakkavad Hilduri ema Rakeli kohta uued ja üllatavad asjad ilmsiks tulema. Ootamatult Helga tapetakse ning Hilduri lapsepõlvekodu renoveerimisel selgub halvim võimalik saladus. Samal ajal toob Ísafjörðuri saabuv kruiisilaev endaga kaasa hulgaliselt uusi probleeme, mis panevad proovile Islandi politsei. „Satu Rämö „Hilduri“ sari on tohutult edukas kirjastusfenomen, mis on toonud Nordic blue žanri Euroopa kirjanduskaardile.“ The Guardian „Atmosfääriline ja üllatavalt originaalne.“ The Sunday Times
Märksõnad:
Eesti Raamat
Külli Tammes
Hildur 4
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Rakel. Hildur 4, Satu Rämö, Eesti Raamat 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Raymond Chandler, Kõrge aken,
Katariina, 1999, hind: 4,00 eurot
Agatha Christie, Mõrv idaekspressis,
Eesti Raamat, 1994, hind: 4,00 eurot
Nikolai Baturin, Mõrv majakal. Kriminaalromaan,
Eesti Raamat, 1993, hind: 5,00 eurot
Eric Ambler, Isemoodi viha,
Kuldsulg, 1995, hind: 6,00 eurot
Aleksandra Marinina, See, kes teab. Triloogia 1. raamat,
Ersen, 2007, hind: 8,00 eurot
Stanislav Rodionov, Kriminaalne talent,
Eesti Raamat, 1979, hind: 2,50 eurot
Dick Francis, Raami sees,
Eesti raamat, 1997, hind: 6,00 eurot
John Grisham, Kohtukutse,
Varrak, 2003, hind: 19,00 eurot
John Grisham, Protsessijad,
Varrak, 2012, hind: 19,00 eurot
John Grisham, Testament,
varrak, 2003, hind: 17,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3740 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!