Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
PannkoogidAutor(id): Ann-Kristin Hallgren
Kujundaja: Åsa Nilsson
Kirjastus: Sinisukk
Linn:
Aasta: 2007
Originaalkeel: rootsi keelest
Tõlkija: Heidi Saar
ISBN: 9789949143214
Lehekülgi: 64
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 217 × 217 mm
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Väikesed pannkoogid ja krepid
Kõigile tuntud pannkoogid on imelihtsad. Kõik oskavad neid teha, pole vaja palju aega ega suuremat pingutust. Veidi fantaasiat kasutades saab pannkoogitainast ja täidist lõputult muuta. Pannkooke võib kasutada igasugustes eri vormides: mandli-rabarberipurukookideks, kohupiima-purukoogiks või šokolaadikoogiks.
Pannkoogid on meeldivalt juhendi- ja õpetusevabad. Pole hullu, kui üht või teist ainet veidi valesti mõõdad, aga ära kunagi vanillijäätise pealt kokku hoia!
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pannkoogid, Ann-Kristin Hallgren, Sinisukk 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Marje Sepp, Saledaks saada, saledaks jääda,
Perioodika, 1994, hind: 4,00 eurot
Marguerite Patten, Jeannette Ewin, Toitumissoovitused artriidi leevendamiseks. Eneseabiplaan ja üle 60 toiduretsepti. Jätke valuga hüvasti loomulikul teel,
Ersen, 2003, hind: 14,00 eurot
Salme Masso, Laste kokaraamat,
Valgus, 1985, hind: 3,50 eurot
Angelica Uudeküll, Potiemanda parimad palad. Parimad palad argipäevaks. Parimad palad pühapäevaks,
Ajakirjade Kirjastus, 2012, hind: 12,00 eurot
Angeelika Kang, Lia Virkus, Šokolaad. Lihtsatest küpsistest hõrkude kookideni,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 20,00 eurot
tekst: Maire Suitsu ; toimetaja Lia Virkus ; retseptid: Harri Ilves, Lia Virkus, Eesti köök. Estonian cooking,
Ajakirjade Kirjastus, 2003, hind: 18,00 eurot
Hilda Ottenson, Hoidised,
Valgus, 1983, hind: 6,00 eurot
Pille Enden, Kodukirja parimad palad 2009,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 5,00 eurot
Pille Enden; Peatoimetaja: Aita Kivi, Kodukirja parimad palad 2008,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 4,50 eurot
Pille Enden, Epp Mihkels, Lia Virkus, Tõeliselt nutika perenaise kokaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 16,00 eurot
Kokaraamatud all on 2341 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!