Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Marie-Antoinette (1755-1793). L'AutrichienneAutor(id): Evelyne Lever
Kujundaja: Tiiu Allikvee
Kirjastus: Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Peeter Villmann
ISBN: 9949407303
Lehekülgi: 476
Sari: Kuningaraamat
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 141 × 208 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
VPT
Ühestki Prantsusmaa valitsejannast pole kirjutatud nii palju ja nii vastakaid teoseid kui Marie-Antoinette´ist (1755-1793), kes püüdis ühendada ühendamatut - valitsemist ja nautimist. Ent saatus paiskas ta valel ajal valesse kohta. Võluvat noort naist ootas ees rõõmutu abielu veetluseta ja vaimusärata Louis XVI-ga, kes lisaks kõigele oli ka abikaasana saamatu. Marie-Antoinette elas omas suletud maailmas, kuid Versailles´ väravate taga kogus veriseks mässuks jõudu rahulolematu pööbel, kelle silmis kuningavõim oli kõigi hädade põhjus. 16. oktoobril 1793 astus tapalavale kõigest 37-aastane alandatud ja haige naine, kes jäi ometi lõpuni väärikaks monarhia ideede kehastajaks - üdini kuningannaks. Revolutsioon oli toonud oma kuulsaima ohvri.
Raamat sarjast Kuningaraamat
Marie Antoinette
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Marie-Antoinette (1755-1793). L'Autrichienne, Evelyne Lever, Kunst 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Lea Dali Lion, Joonista valgus. See on kõige uue algus,
Pilgrim, 2015, hind: 5,00 eurot
Juhani Püttsepp, Ökoloog Olevi Kull: et headel inimestel hästi läheks... Ecologist Olevi Kull: May good people have it good...,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2015, hind: 16,00 eurot
Thor Heyerdahl, Aadama jälgedes,
Tänapäev, 2003, hind: 15,00 eurot
Ellu Eller. Koostanud Ene Kuljus. Toimetanud Katre Koit, Ühe suve kroonika. Ellu Elleri mälestused. Sortavala puhkekodu, Karjala, 1953. a. suvi,
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, SE & JS, 2007, hind: 7,00 eurot
Virve Normet ja Eino Tamberg. Koostanud Virve Normet, Eino Tamberg. Elamine kui loomingu aine,
Tänapäev, 2005, hind: 16,00 eurot
Paul Tamm; toimetanud Margus Sööt ja Ülar Lauk, Meenutusi Paul Keresest,
Ekspress Meedia, 2017, hind: 9,00 eurot
Leonid Grossman, Puškin,
Eesti Raamat, 1966, hind: 4,00 eurot
Franz Werfel, Verdi,
Eesti Raamat, 1996, hind: 8,00 eurot
Heili Müüripeal, Pihlaksaare Leida. Leida Savi mälestuste järgi,
Olion, 1996, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Enn Anupõld, Ühe elu pöörud,
Ilo, 2006, hind: 8,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4586 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!