Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Paha paikAutor(id): Gillian Flynn
Kirjastus: Varrak
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789985335024
Lehekülgi: 380
Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Libby Day oli kõigest seitsmeaastane, kui tema kohtus antud tunnistuse põhjal ta viieteistaastane vend süüdi mõisteti. Sellest peale on Libby sihitult aega surnuks löönud. Kui temaga võtavad ühendust inimesed, kes on veendunud, et tegelik süüdlane polegi Ben, hakkab Libby esitama endale küsimusi, mille peale ta pole varem julgenud mõelda. Kas see hääl, mida ta kuulis, oli ikka ta venna oma? Ben oli küll kohaliku väikelinna must lammas, aga kas ta tõesti oli võimeline kedagi tapma? Kas nende perekonna farmis varjatakse saladusi või petab Libby ennast, sest igatseb oma venda tagasi? Libbyle hakkab selgeks saama, et tol päeval oli kõigil ta pereliikmetel midagi varjata. Eriti aga Benil. Nüüd, kakskümmend neli aastat hiljem, on aga veelgi keerulisem tõde päevavalgele tirida. Kes ikkagi mõrvas Day-pere liikmed?Rahvusvahelise bestselleri «Kadunud» («Gone Girl») autori Gillian Flynni painav ja tume psühholoogiline romaan «Paha paik» on kirjaniku teine romaan.
Märksõnad:
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Paha paik, Gillian Flynn, Varrak 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Hermann Hesse, Klaaspärlimäng,
Eesti Raamat, 1976, hind: 12,00 eurot
Mari Saat, Võlu ja vaim (1. osa). Loomade ränded,
Õllu, 1990, hind: 4,00 eurot
Oscar Wilde; Koostanud ja eessõna: Lauri Leesi, Õnnelik prints. Granaatõuntest maja. Europeia sari,
Perioodika, 1990, hind: 6,70 eurot
Jack London, Martin Eden,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 7,00 eurot
Agatha Christie, Paddington 16.50,
Eesti Raamat, 1976, hind: 3,50 eurot
Lilli Promet, Ainult puhtast armastusest. Novelle ja laaste,
Ajalehtede-Ajakirjade Kirjastus, 1958, hind: 3,00 eurot
Carson McCullers, Kurva kohviku ballaad,
Perioodika, 1967, hind: 2,00 eurot
Jüri Jürison; Koostanud: Juhan Peegel, Eestimehe teekond ümber maailma Askoldi laeva peal (reisikirjeldus),
Perioodika, 1975, hind: 1,90 eurot
Lembit Uustulnd, Kiikhobune Antverpenist,
Varrak, 1999, hind: 13,00 eurot
Sally Mandel, Nagu välk selgest taevast,
Ersen, 2003, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus all on 23547 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!