Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Armastan süüa, teiega koosAutor(id): Hele-Mai Alamaa
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949502394
Lehekülgi: 204
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 247x200 mm
Suurus: suures formaadis kõvade kaantega
Sisu:
Hele-Mai Alamaa teab õnneliku elu retsepti: hea toit, kallid inimesed ja natuke aega ka. Et need kolm kokku saaks, vormis ta raamatuks oma töö Eesti Naise köögitoimetajana. Hele-Mai toidud on kiidulaul Eesti toorainele. Sekka ka rahvaste sõprust: Itaalia, India ja Vene kööki. Mahukast ning imekaunite fotodega raamatust leiad retsepte igaks elujuhtumiks. Siin on väiksemaid ampse ja suuri sööke, särtsakaid suppe ja kauneid magustoite. "Meil on nii palju võimalusi teha oma toit eriliseks, oma elu eriliseks... Panna toidu sisse tunded, mida igapäevaselt ja kolm korda päevas ei tahakski võib-olla välja öelda,“ usub Hele-Mai. Tee järele ja kõik tahavad sulle külla tulla!
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Armastan süüa, teiega koos, Hele-Mai Alamaa, Ajakirjade Kirjastus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Tekst: Lia Virkus; Retseptid: Pille Enden, Lia Virkus, Angeelika Kang, Harri Ilves, Raili Mikk, Pereköögi kokaraamat. Kodukoka parim abiline. Ligi 500 retsepti,
Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 25,00 eurot
Maire Suitsu, Lia Virkus, Suur küpsetamisraamat I osa,
Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 18,00 eurot
Loone Ots, Marko Kulver, Esimene Eesti kokaraamat. Valik retsepte aastast 1781,
Menu Kirjastus, 2011, hind: 35,00 eurot
Maire Suitsu; Toimetanud: Lia Virkus, Algajale kodukokale,
Ajakirjade Kirjastus, 2003, hind: 5,00 eurot
Maire Suitsu, Lia Virkus, Suur küpsetamisraamat (2. osa),
AS Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 21,00 eurot
Koostanud: Anna-Liisa Virkus, Lia Virkus, Anna-Liisa kokaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2004, hind: 10,00 eurot
Tere AS, koostaja Maria Annus, Mumuu retseptiraamat,
Tere AS, 2012, hind: 5,00 eurot
Urmas Otspere, Kokteil - segujookide kuningas,
Argo, 2010, hind: 14,00 eurot
Valerie Ferguson, Peotoidud,
Sinisukk, 2000, hind: 6,00 eurot
Maire Suitsu, Suur piimaraamat. Kodused juustud, võid, jogurtid ja palju muud,
Varrak, 2011, hind: 17,00 eurot
Kokaraamatud all on 2350 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!