Israeli raamat, Jeremy Gavron, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Israeli raamat, Jeremy Gavron, Hermes OÜ 2006 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55044 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"August Jansen 1881-1957 (monograaf..""National Geographic 1993 December...""Pikker 1987/15""Udumäe kuningas. Ennemuistne jutt""Päti vile""Paberist voltimine""Seda kuuske peab kuulma""Kummardus Katalooniale""Köögid. 100 nutikat ideed""Mary Poppins""Kolm põrsakest. Väike pappraamat""Puru kuningriigi lood II""2 PUUDU!!! 16 reproduktsiooni""Kiviktaimlad ja pinnakattetaimed""Õitsev kuristik""Sinine nool""Päikeseplikad""Laps peab neid juhatama (vaimulik ..""Mina oma elus. Kuidas ise endaga e..""Homunkulus. Jutustusi bioloogia aj..""Lugu lendavate taldrikutega""Läbi raskuste tähtede poole. Per..""Kashtanka""Diivan 2013/6. Suurim disainiajaki..""Inimene kuult. Jutustus kuulsast v..""Teadusaabits. Universum ühe minut..""Postkaarte Elvast (luuletused)""Lilleaed 2. Silmapaistvad õitseja..""Olemise maa""Imerohi""Koduaedade kujundamine""Apteeker Melchior ja Tallinna kroo..""Klassikalise aja Ateena""Etnograafiamuuseumi aastaraamat XX..""Urantia raamat. II köide. 6.-18. ..""Kohtumine rotveileritega""Juhend lindude rõngastamiseks. С..""Matemaatika õpik-tööraamat I kl..""Seenespekter""100 asja, mida iga naine vähemalt..""Kunst 1961/2. Kujutava ja tarbekun..""Barbra Streisandi elu""Eesti eksliibris 1974-1975. The Es..""Eesti liblikad. Kataloog / Estonia..""Kadunud kullalinna otsingul""Top 10. Istanbul""Ajavalgel""Rituaalsed patud. New York Times'i..""Parker Pyne tegutseb""Kääride ja paberiga topoloogiass..""Jäätähed (luuletused)""Laiskuse kasulikkusest. Mitte mida..""Valgus ja tolm""Eesti-soome-eesti eksitussõnastik..""Tädi, Motja ja teised"
55 tk kogusumma: 436,10 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Israeli raamat
Autor(id): Jeremy Gavron

Kirjastus: Hermes OÜ
Linn:
Aasta: 2006
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Tõnis Arro, Lauri Pilter
ISBN: 9985970179
Lehekülgi: 263

Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis kõva kaanega

Sisu:
#T135# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 181

Vana mees, kes toodi oma veskist koju surema, jätab vastsündinud pojapojale ainsa väärtusliku asja, mis talle kuulub – oma nime.
Jeremy Gavroni peen ja provokatiivne romaan jutustab loo kolmest erinevast mehest, kõigil nimeks Israel ja kõik sama suguvõsa meesliini esindajad. Värvika ja sõbraliku huumoriga tuuakse meieni ühe perekonna igapäevased toimingud, armastus, püüdlused, otsingud, kannatused ja võidud. Teisalt on see kogu juudi rahva lugu keset kahekümnenda sajandi vintsutusi, aga ka väga kaasaegne lugu identiteedi hajumisest, juurtest eemaldumisest ja nende taasleidmisest. Autor jutustab seda lugu talle omase särava vaimukuse ja mõnusa irooniaga kümnete tegelaste suu läbi, kirjade, päevikumärkmete, ajaleheartiklite ja kõnede kaudu, taustaks eri kontinentidel aset leidnud mitmekesised sündmused.

Hind: 4,80 EUR
Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Jerome David Salinger, Kuristik rukkis. Novellid. Puusepad, tõstke kõrgele sarikad. Franny ja Zooey. Lühiromaanid ja jutustused,
Eesti Raamat, 1973, hind: 18,00 eurot

Lao-zi, Daodejing. Kulgemise väe raamat,
Perioodika, 1979, hind: 8,00 eurot

Rafael Sabatini, Ajaloolised ööd II,
Fantaasia, 2004, hind: 2,00 eurot

Carolly Erickson, Truudusetu kuninganna. Romaan Henry VIII viiendast naisest,
Eesti Raamat, 2014, hind: 12,00 eurot

Jack London, Smoke Bellew. Merehunt,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot

Hilja Valtonen, Noore naisõpetaja abiventiil,
Ronk, 1993, hind: 8,00 eurot

August Gailit, Isade maa. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2009, hind: 7,00 eurot

Ain Kalmus, Jumalad lahkuvad maalt. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2008, hind: 9,00 eurot

Sergei Nikolajevitš Sergejev-Tsenski, Sevastoopoli rasked päevad. 3. kd.,
Ilukirjandus ja Kunst, 1948, hind: 4,00 eurot

Kate Bromley, Räägi minuga raamatute keeles,
Ersen, 2022, hind: 17,00 eurot



Ilukirjandus all on 22546 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Israeli raamat, Jeremy Gavron, Hermes OÜ 2006 | vanaraamat.ee
Israeli raamat, Jeremy Gavron, Hermes OÜ 2006 | vanaraamat.ee
Israeli raamat, Jeremy Gavron, Hermes OÜ 2006 | vanaraamat.ee
Israeli raamat, Jeremy Gavron, Hermes OÜ 2006 | vanaraamat.ee
Israeli raamat, Jeremy Gavron, Hermes OÜ 2006 | vanaraamat.ee
Israeli raamat, Jeremy Gavron, Hermes OÜ 2006 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud