Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Maailma parim dingoAutor(id): Kiiri Saar
Kirjastus: Argo
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949607075
Lehekülgi: 64
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korralik
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Maakera kuklapoolel asub manner nimega Austraalia. Seal elab palju toredaid loomi, kellest mõned on nii haruldased, et neid ei kohta looduses mitte kusagil mujal maailmas. Selles vahvas raamatus tegutsevadki sellised Austraalia loomad-linnud nagu koaala ja vombat, kuukabarra ja lüürasaba, bilbi ja taipan, känguru ja nokkloom, sipelgasiil ja dingo, kes satuvad ühtelugu naljakatesse ja õpetlikessegi seiklustesse. Känguru Kalle on nii hajameelne, et unustab ära, mida ta poodi ostma läks. Nokkloom Niina kipub alatasa kõiki õpetama, koaala Karla aga oskab imehäid kooke küpsetada – ja kardab natuke pimedat. Vombat Villu otsib endale sõpra ja dingo Taunol on suured plaanid tulevikuks – iseasi, kas need ka täide lähevad.
Märksõnad:
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Maailma parim dingo, Kiiri Saar, Argo 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Eno Raud, Kalevipoeg,
Eesti Raamat, 1970, hind: 5,00 eurot
August Jakobson, Ööbik ja vaskuss. Eesti rahva muinasjutte lindudest ja loomadest,
Eesti Raamat, 1987, hind: 7,50 eurot
Jaan Rannap, Alfa+Romeo,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Reinuvader Rebane,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot
Eno Raud, Kuidas peab hüüdma?,
Eesti Raamat, 1978, hind: 1,80 eurot
Eno Raud, Karu maja,
Eesti Raamat, 1972, hind: 2,00 eurot
Koostanud: Ann Aruvee, Esimene esimene september,
Ilo, 2008, hind: 13,00 eurot
Edgar Valter, Pokuaabits,
Elmatar, 2002, hind: 20,00 eurot
Andra Teede, Morna lapsed,
Teede Tekst, 2020, hind: 8,00 eurot
Juhan Jaik. Koostanud Andres Jaaksoo, Nõiutud Tuks,
Steamark, 1999, hind: 15,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3736 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!