Tallinna tulirelvameistrid ja relvad Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Tallinna tulirelvameistrid ja relvad XIV-XVI sajandil, Leida Anting, Eesti Raamat 1967 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Hobused 3""Heljo Mänd. Kirjandusnimestik""XX sajandi lõpparve""Lemmikmark""Paradiis""Prada paradoks""Pikker 1987/14""Mikrolaineahjus valmistatavad toid..""Kendama trikid""Helilooja Müller""Arkaadi A.""Kui õige laulaks? Kupleetekste 19..""Stiilivaatlusi kirjandustunnis""Uusaastaööl. Ukraina satiirivali..""Pikker 1989/16""Katk Breslaus""Meie igapäevane keel. Tema hoolet..""Litteraria 23. Eesti kultuuriloo a..""Elu nagu nukunurk. Olmeromaan""Valitud seosed""Johannes Voldemar Veski keelelisi ..""100 vahvat kullimängu""Das dicke Busch-Buch""Naljapill (Nalja pill). Tõlgitud ..""Texas Hold 'Em Poker: Begin and Wi..""Pühadelaud uusaastahommikust vana..""Juriidiliselt on kõik korrektne""Pikker 1989/17""Ringkäigud Oscariga. Tavalise kas..""Põnev tähistaevas""Pikker 1989/2""Retked avarilmas""Vaenuteed""Pikker 1989/6""Lilled vaasis""Hundipassiga koolipoiss. Šahh Mad..""Akvaariumikalade pidamine""Mul on kodus hiir""Здоровье дарят ком..""76 kiiret rooga""Ogalinnud""Leeriõpik Nr. 2. Piibliõpik""Pilkaja 2017/9. Pilke- ja naljaaja..""Mul on kodus viirpapagoi""Uuenduste elluviimine""Kirjandus kriitiku pilguga. Artikl..""Иллюстрированная ..""Revolutsioon ja kirjandus. Artikle..""Kassid. Kingiraamat kassisõbrale""Tim""Ernie. Kodaniku taskuraamat nr 4""Emakeele ABC. IV klassi töövihik..""Pikker 1988/9""Pikker 1986/1""Pikker 1987/13""Pikker 1989/15""Kolmekesi Wolfe'i ukse taga""Kuidas elada närvilise koeraga""Nätsti!""Eesti jahikoerad""Pikker 1988/23""Paradiisi väravas""Koolitundi Armeeniasse""Vesiratta Talumuuseum""Pikker 1984/17""Taimtoidu- ja majapidamisraamat""Bernhard Schmidt""Arvutuslingvistikalt inimesele""Ülesseatud lõksu juhtum""Mul on kodus hamster""Udo Väljaots""9 kaardimängu""Unustatud naer""Pikker 1988/8""Joonestamine üldhariduskoolile""Individuaalelamute ehitamine""Kui kodus on koer. Dresseerige oma..""Must rada""Avanejad. Tõeraamat""Filosoofia lohutus""Pikker 1990/2""Pikker 1986/13""Kui kodus on lemmiklind""Pikker 1990/18""Heasse vormi koos koeraga. Tervise..""Tillud-Killud. Cartoons""Pikker 1986/19""Pikker 1987/6""Kümnes mees""Viibe""Pikker 1986/2""Pikker 1988/10"
92 tk kogusumma: 547,20 EUR

Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri: Tallinna tulirelvameistrid ja relvad XIV-XVI sajandil
Autor(id): Leida Anting
Kujundaja: Vello Asi


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1967
Originaalkeel:
Lehekülgi: 48

Seisukord: ümbrispaber pisut kulunud, sisu korras

Mõõdud: 142 × 201 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
#T033# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 032

Brošüür sisaldab huvitavaid materjale keskaegse Tallinna mitmesugustest tulirelvadest. Relvade valmistamine nõudis kahtlemata nii oskusi kui teadmisi - relvameistrid pidid olema nii sepad kui insenerid ja tundma ka fortifikatsiooni. Tallinnas XIV-XVI sajandil töötanud relvameistreist on nimepidi teada 31 meistrit. Mõned tulirelvadest on siiani säilinud ja huvitavamad neist on eksponeeritud Peterburis Artilleeria Ajaloo Muuseumis («Punane lõvi», «Kibe surm», kamber-suurtükk jt). Kvaliteedilt ei jää need relvad maha tolleaegsetest Euroopa parimatest relvadest.

Märksõnad:
linnaajalugu
tööstusajalugu
tulirelvad
suurtükid
Eesti
Tallinn
Eesti NSV Riiklik Ajaloomuuseum

Hind: 8,00 EUR
Teema Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:

Koostanud Jonathan Fenby, Seitsekümmend Hiina imet,
Koolibri, 2008, hind: 15,00 eurot

Ken Kalling, Arstide liidu sajand,
Eesti Arstide Liit, 2021, hind: 20,00 eurot

Michael E. Cremo ja Richard L. Thompson, Inimkonna varjatud ajalugu,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2006, hind: 20,00 eurot

Martti Backman, Spioonid,
Koolibri, 2019, hind: 11,00 eurot

Bryan Denson, Spiooni poeg,
Sinisukk, 2017, hind: 18,00 eurot

Gordon Thomas, Saladused ja valed. CIA teadvusekontrolli ja bakterisõja programmi ajalugu,
Olion, 2010, hind: 15,00 eurot

Eesti Mereakadeemia 95,
Eesti Mereakadeemia, 2014, hind: 15,00 eurot

Koostanud Heldur Palli, Perfokaarte Tartu rajooni ajaloost ja loodusest. Metoodilisi materjale,
Eesti NSV Teaduste Akadeemia, 1970, hind: 4,00 eurot

Svetlana Loginova, Bandiitlik Ida-Virumaa,
2004, hind: 14,00 eurot

Svetlana Loginova, Bandiitlik Ida-Virumaa,
2004, hind: 16,00 eurot



Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6106 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Tallinna tulirelvameistrid ja relvad XIV-XVI sajandil, Leida Anting, Eesti Raamat 1967 | vanaraamat.ee
Tallinna tulirelvameistrid ja relvad XIV-XVI sajandil, Leida Anting, Eesti Raamat 1967 | vanaraamat.ee
Tallinna tulirelvameistrid ja relvad XIV-XVI sajandil, Leida Anting, Eesti Raamat 1967 | vanaraamat.ee
Tallinna tulirelvameistrid ja relvad XIV-XVI sajandil, Leida Anting, Eesti Raamat 1967 | vanaraamat.ee
Tallinna tulirelvameistrid ja relvad XIV-XVI sajandil, Leida Anting, Eesti Raamat 1967 | vanaraamat.ee
Tallinna tulirelvameistrid ja relvad XIV-XVI sajandil, Leida Anting, Eesti Raamat 1967 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud